rize

Rize'de görevi sırasında kamyonetin çarptığı Uzman Çavuş Osman Özsoy şehit oldu.
25.09.2022
Türkiye’nin Yüreği Yandı: Rize’de 1 Askerimiz Şehit Oldu için yorumlar kapalı
39
Cumhurbaşkanı kararıyla Balıkesir, Kütahya, Bingöl, Bolu, Çorum, İzmir, Kastamonu, Rize, Sinop, Mersin ve Karabük'te bazı alanlar orman sınırları dışına çıkartıldı.
16.09.2022
Cumhurbaşkanı Kararıyla 11 İlde Bazı Alanlar Orman Sınırları Dışına Çıkartıldı için yorumlar kapalı
28
Çayın vatanı olan Rize'de bir market, çaylara satış kotası getirdi.
30.08.2022
Rize’de Çay Satışına Kota Geldi için yorumlar kapalı
41
Rize'nin İkizdere ilçesinde bulunan ve koruma altındaki İşkencedere Vadisi'nde yapımı devam eden taş ocağına karşı bölge halkının açtığı dava sonuçlandı. Mahkeme, Cengiz İnşaat'ın vadiye taş ocağı yapmasında sakınca olmadığını belirterek açılan davanın reddine karar verdi.
25.08.2022
İşkencedere’yle İlgili Skandal Karar! Cengiz İnşaat, Taş Ocağı Yapımına Devam Edecek için yorumlar kapalı
3
Üniversite kayıt döneminin ardından öğrencilerin ‘barınma sorunu’ ile gündeme gelen Rize’de, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden TEKNOFEST için 984 bin TL harcandı.
11.08.2022
Rize’de TEKNOFEST İçin 984 Bin TL Harcandı için yorumlar kapalı
20
Rize’de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda haftanın iki günü, 12-13 yaş arası erkek çocuklar için özel seans uygulamaya koydu. Bu saatlerde uygulanan kız ve erkek çocuklarda karma eğitimi kaldıran müdürlük, belirlenen gün ve saatlerde kulüplerin daha önce planlanan eğitim ve sporcu antrenman saatlerini de iptal etti.
10.08.2022
Skandal! Rize’de Havuzda Çocuklara Haremlik-Selamlık Uygulama için yorumlar kapalı
5
Kumaş, kağıt, kozmetik ürünler ve inşaat malzemelerine kadar bir çok üründe kullanılan kenevirin, Rize’de üretimi için çalışmalar başlatıldı.
01.07.2022
Rize’de Kenevir Fabrikası Kurulacak! Çalışmalar Başlatıldı için yorumlar kapalı
0
Rize'nin İkizdere ilçesi İşkencedere Vadisi'nde Cengiz İnşaat tarafından yapımı devam eden taş ocağının doğaya verdiği zararlar ortaya çıkmaya başladı. Yüzlerce ağacın katledildiği vadide, bal üretimi yapan vatandaşların arıları da ölmeye başladı. Bölgede mahkemenin talebiyle aylar önce inceleme yapan bilirkişi heyetinin, tarım ve arıların zarar görebileceği raporda yer aldığı belirtildi.
13.04.2022
İkizdere’deki Taş Ocağının Zararları Ortaya Çıkmaya Başladı: Arılar Ölmeye Başladı için yorumlar kapalı
5
CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Rize Millet Bahçesi Kıyı Koruma Yapısı Uygulama Projesi işinin ihalesiz ve usulsüz bir şekilde Cengiz İnşaat’a verildiğini söyledi.
14.03.2022
Cengiz İnşaat’a Bir Büyük İhale Daha! için yorumlar kapalı
7
Rize'nin İkizdere ilçesindeki doğa katliamı fotoğraflarla yeniden tarihe geçti. Bölgede bilirkişi raporuna rağmen taş ocağı çalışmaları sürüyor.
01.03.2022
İkizdere İlçesindeki Doğa Katliamı Bilirkişi Raporuna Rağmen Durmadı! için yorumlar kapalı
31
Rize'den İstanbul'a gitmekte olan yolcu otobüsünde yapılan aramada, valizinde 20 ruhsatsız tabanca bulunan N.B. tutuklandı.
03.02.2022
Rize’de Otobüsteki Yolcunun Valizinden Adeta Cephane Çıktı! için yorumlar kapalı
10
Rize'de Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin hemen yanında bulunan KYK'ya bağlı öğrenci yurdunun çatısında yangın çıktı. İçerideki öğrenciler kısa sürede tahliye edilirken, alevlerin hastaneye sıçramaması için mücadele ediliyor.
29.11.2021
Rize’de Öğrenci Yurdunda Yangın Çıktı: Öğrenciler Tahliye Edildi için yorumlar kapalı
5