önemli

Başbakan Yıldırım, Bakanlar Kurulu sonrası yaptığı açıklamada, 'Bugün bakanlar kurulu olarak bazı önemli kararlar aldık. Bu kararları vatandaşlarımızla huzurlarınızda paylaşıyoruz.' dedi.
30.04.2018
Başbakan: Bugün bakanlar kurulu olarak bazı önemli kararlar aldık için yorumlar kapalı
0
Erdoğan'ın yeni yıl mesajında "Bu kritik süreçte kışkırtmalara karşı uyanık olmalı, siyasi hesaplar uğruna bizi birbirimize düşürmek isteyenlere asla fırsat vermemeliyiz" ifadesi dikkat çekti.
01.01.2018
Erdoğan’dan 2018 mesajı: Önemli gelişmeler bizi bekliyor için yorumlar kapalı
3
Gül, olağanüstü hal (OHAL) uygulaması kapsamında çıkartılan 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname'de (KHK) geçen 'Bir vatandaş, terör eylemlerini ve devamı niteliğindeki eylemleri bastırmak için harekete geçerse… yargılanmaz' ifadeleri hakkında endişelerini getirdikten sonra AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine yönelttiği eleştirilere dair konuştu.
29.12.2017
Gül’den KHK eleştirilerine yanıt: Önemli konularda fikirlerimi paylaşacağım için yorumlar kapalı
3
FIFA kokartlı Türk hakem Ali Palabıyık, 23 Kasım 2017 Perşembe günü İtalya'nın Lazio ile Hollanda'nın Vitesse takımları arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi K Grubu müsabakasını yönetecek.
21.11.2017
Türk hakeme önemli görev! için yorumlar kapalı
1
Milliyetçiliği “kültürel ve ekonomik alanlara taşıma” sözü verilen programda “Kürt” ve “Kürt sorunu” ifadeleri yer verilmedi; Aleviler için "araştırma merkezi“ kurulacağı belirtildi
24.10.2017
İşte Akşener'in partisinin programının tam metni: En önemli iç düşman FETÖ için yorumlar kapalı
2
Yazılama yayınevi 10 yaşında. Türkiye’de rüzgara karşı kürek çeken, kolay tüketilen popüler kültür ürünleri yerine nitelikli üretimlere kapısını açan ve bu üretimleri mümkün olan en geniş çevreye ulaştırmak için çabalayan, kendisini emekçilerin mücadelesinin bir parçası hisseden çok az sayıdaki yayınevinden biri Yazılama. Şimdi yeni bir atılıma hazırlanıyor. Üstelik Ekim Devrimi’nin...
18.10.2017
Yazılama Yayınevi atılıma hazırlanıyor: Birçok önemli kitap ardı ardına geliyor… için yorumlar kapalı
3
"ABD askeri yerine savaşmasının siyasi ödülünü bekliyor"
16.10.2017
Fikret Bila: Türkiye ile ABD arasındaki asıl önemli sorun yapay vize krizi değil Suriye için yorumlar kapalı
3
"İki ülke ticareti milli para birimi ile yapılacak"
04.10.2017
Ruhani: Erdoğan’la görüşmede çok önemli kararlar aldık için yorumlar kapalı
0
31.08.2017
"Cumhurbaşkanlığı seçiminde Meral Akşener ve Saadet Partisi muhafazakarlar oylarda önemli rol oynayacak" için yorumlar kapalı
2
Ünlü akademisyen ve dilbilimci Noam Chomsky, Russia Today televizyonuna verdiği mülakatta, neoliberalizmin tiranlık olduğunu vurgularken, ABD'de Cumhuriyetçi Parti'nin kendini insanlığı yok etmeye adadığı fikrini savundu.
04.07.2017
Ünlü bilim adamından dünya açısından çok önemli açıklamalar için yorumlar kapalı
4