Ömer Çelik

Partisinin MYK toplantısı ardından açıklamalarda bulunan AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Adil Öksüz'ün yerinin bilindiğini belirterek, "Tabii ki yeri söyleyemeyiz" ifadelerini kullandı.
02.12.2019
AKP’Lİ ÇELİK’TEN ADİL ÖKSÜZ AÇIKLAMASI: ‘’TABİİ Kİ YERİ SÖYLEYEMEYİZ’’ için yorumlar kapalı
1
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, basın toplantısı düzenledi. "YSK'nın görevini tam olarak yapması devletimizin gücünü gösterir" diyen Çelik, " Memleketi mazbata fetişizmine ve strese sokmaya gerek yok" şeklinde konuştu.
06.04.2019
‘MAZBATA FETİŞİZMİNE VE STRESE SOKMAYA GEREK YOK’ için yorumlar kapalı
1
FETÖ'nün 2010'daki komiserlik sınavı sorularını çalmasına ilişkin düzenlenen operasyonda AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in dayısının komiser olan oğlu ile eşi de gözaltına alındı.
15.03.2019
ÖMER ÇELİK’İN KUZENİ GÖZALTINA ALINDI için yorumlar kapalı
4
Karadeniz müziği yapan şarkıcı Murat Köse, gazeteci Fatih Portakal'a ilişkin, "Türkiye Cumhuriyeti içinde yaşıyorsan bu yüce milletle dalga geçemezsin. Seni portakal gibi soyarlar, suyunu sıkarlar" ifadelerini kullandı.
18.12.2018
ŞARKICI MURAT KÖSE’DEN FATİH PORTAKAL’A TEHDİT! için yorumlar kapalı
1
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Danıştay’ın ‘Andımız’ın tekrar okullarda okutulmasına yönelik kararına karşı verilen itiraz dilekçesinde imzası bulunan üç bürokratı görevden aldı.
14.11.2018
ANDIMIZ KARARININ İTİRAZ DİLEKÇESİNİ YAZAN 3 BÜROKRAT GÖREVDEN ALINDI için yorumlar kapalı
2
AK Parti MYK toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu
16.10.2018
AK PARTİ MYK SONRASI ÖMER ÇELİK’TEN AÇIKLAMALAR için yorumlar kapalı
2
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik düzenlediği basın açıklamasında tahliye edilen ABD'li rahip Brunson'la ilgili 'Suçu sabit görülerek belli bir ceza verildi ve tahliye edildi. Şu safhada yargısal aşama tamamlandı. Tüm haddini aşan ifadelere karşı başta cumhurbaşkanımız olmak üzere kimse prim vermemiştir. Yargısal akışın kendi takvimi içerisinde akması konusunda altı çizilmiştir'...
13.10.2018
TAHLİYE KARARI SONRASI AÇIKLAMA! için yorumlar kapalı
0
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yunanistan yargısının FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Yunanistan'a kaçan darbecilere iltica hakkı vermesi konusunda "Yunan yargısı, Türkiye düşmanları ve darbecilerin yanında yer almıştır. Bu, teröre destek vermekten daha ağır ve utanç verici bir tutumdur." değerlendirmesinde bulundu.
22.08.2018
YUNANİSTAN’A TEPKİ! için yorumlar kapalı
1
Reuters'a konuşan Çelik, AB ile yapılan göç anlaşmasıyla ilgili olarak "Teknik olarak Türkiye'nin bu anlaşmayı sürdürmesi için hiçbir sebep yok" dedi ve şu ifadeleri kullandı: "Sadece meseleyi göçmen anlaşmasında 3+3 milyar euronun gelmesine indirgiyorlar.
19.01.2018
AB Bakanı Çelik: Sığınmacı anlaşmasına devam etmenin hiçbir sebebi yok için yorumlar kapalı
1
Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Avusturya’da merkez sağ(?) ve aşırı sağ partiler arasında kurulması kararlaştırılan hükümet temel demokratik değerlere gecikmeksizin saldırmaya başladı" ifadesini kullandı.
17.12.2017
AB Bakanı Çelik’ten Avusturya’ya: Gecikmeden saldırmaya başladılar için yorumlar kapalı
2
Çelik, Kanal 24'te katıldığı programda Katalonya'nın tek taraflı bağımsızlık ilanı ve olası gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
28.10.2017
AB Bakanı Çelik: Katalonya’nın bağımsızlık ilanını meşru bulmuyoruz için yorumlar kapalı
0
24.10.2017
‘Berat Albayrak mailleri’ davasında 1 tahliye için yorumlar kapalı
2