nihat hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu’nun rektör olduğu Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde açılan bir ilan tartışma yarattı.
08.10.2021
Nihat Hatipoğlu’nun Rektör Olduğu Üniversitede Torpil Kokusu! için yorumlar kapalı
8
Resmi Gazete'nin bugünkü mükerrer sayısında yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre; 11 Mart 2017 yılında YÖK üyeliğine atanan Nihat Hatipoğlu'nun görev süresi uzatıldı.
21.04.2021
Nihat Hatipoğlu Yeniden YÖK Üyeliğine Seçildi için yorumlar kapalı
1
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, üniversitedeki 4 fakültenin dekanlığını vekâleten yürütüyor.
12.03.2021
Nihat Hatipoğlu, Rektörü Olduğu Üniversitede 4 Fakültenin Dekanlığını Vekaleten Yürütüyor için yorumlar kapalı
4
Televizyondaki vaazlarıyla tanınan Nihat Hatipoğlu’nun rektör olduğu Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’ne kişiye özel ilanla KPSS’den en düşük puan alan kişinin alındığı öne sürüldü. Yetkililer, “Biz de şaşkınız” dedi.
07.01.2021
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde Kişiye Özel Kadro İddiası için yorumlar kapalı
10
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, beraat etmesine rağmen görevine dönemeyen KHK’lılara ilişkin yapılan eleştirilere “Neden güveneyim?” diye karşılık verdi. Ancak iktidar cenahında bunun tam tersi örnekler yaşanıyor. İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu, rektörü olduğu devlet üniversitesine soruşturma geçiren kişileri işe almaya devam ediyor...
11.05.2020
HATİPOĞLU, REKTÖRÜ OLDUĞU ÜNİVERSİTEYE SORUŞTURMA GEÇİREN GÖKÇEK’İN BÜROKRATINI ATADI için yorumlar kapalı
63
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Nihat Hatipoğlu, kendisine yönelik eleştirilere Twitter'dan yanıt verdi: "Yıllardır aleyhime yazanlar, saldıranlar, hakaret edenler, iftira atıp yalan haberleri yayanlar. Hepinizle mahşerde karşılaşacağım."
25.01.2019
ELEŞTİRENLERE ‘HEPİNİZLE MAHŞERDE KARŞILAŞACAĞIM’ DEDİ için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 6 üniversiteye rektör atama kararı Resmi Gazete'de yer aldı. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğüne atandı.
18.01.2019
NİHAT HATİPOĞLU REKTÖR OLDU için yorumlar kapalı
0
Mehmet Acet, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere ilişkin kulis yazdı. Acet, "Erdoğan Hatipoğlu’nu telefonla aradı, 'Görüşlerinize hak veriyorum, adaylık konusunu gündemden düşürelim' dedi ve konu bu şekilde iki tarafın rızası ile kapanmış oldu" dedi. Acet, AK Parti'nin İstanbul adayının neden açıklanmadığına ilişkin gelişmeleri de aktardı.
26.11.2018
DİKKAT ÇEKEN DİYALOG! için yorumlar kapalı
1
AK Parti'nin yerel seçim adayları için kulislerde çok önemli isimler dolaşıyor. İstanbul için Süleyman Soylu'nun ismi öne çıkarken Ankara'da Mehmet Özhaseki'nin adaylığının 'kesin gibi' olduğu söyleniyor. AK Parti'nin İzmir adayı içinse çok iddialı bir isim ortaya atıldı. İşte kulislerde dolaşan o isimler...
19.11.2018
AKP’DEN ADAY MI OLACAK? için yorumlar kapalı
2
Erdoğan Mehmet Görmez’in yerine kimi düşünüyor? Diyanetişleri Başkanlığının boşalan koltuğuna kim oturacak? Görmez’in mercedes’ine kim binecek? Erdoğan’ın Diyanetişleri Başkanlığı için kafasındaki ismi netleştirdiği konuşuluyor. CHP’li Yarkadaş, Mehmet Görmez’in görevi bırakmasının ardından boşalan Diyanet İşleri Başkanlığı koltuğuna Nihat Hatipoğlu’nun getirileceğini iddia etti. CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın...
09.08.2017
YENİ DİYANETİŞLERİ BAŞKANI KİM OLACAK için yorumlar kapalı
8
Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in görev süresi dolmadan, başkanlığı bırakması çok konuşuldu. Gazeteci Fatih Altaylı, hem Görmez’in görevi bırakma nedeni hem de yerine geçecek yeni başkan ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Habertürk Gazetesi yazarı Fatih Altaylı, “17 Aralık’ı 5 geçe Gülence ne diyordu?” başlıklı bir yazı kaleme aldı. Diyanet İşleri...
06.08.2017
YENİ DİYANET İŞLERİ BAŞKANI HATİPOĞLU MU için yorumlar kapalı
8