Nevşehir

Nüfusu itibarıyla köy statüsüne düşme ihtimali bulunan Cumhur İttifakı idaresindeki bir kasaba daha millet bahçesi için kolları sıvadı. Nevşehir’in 3 bin nüfuslu ilçesine 3,4 milyon TL’lik millet bahçesi yaptırılacak.
26.09.2022
Cumhur İttifakı İdaresindeki Bir Kasabaya 3,4 Milyon Liralık Millet Bahçesi için yorumlar kapalı
39
Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bayramlaşma ziyaretine gelen AKP’li milletvekilleri Yücel Menekşe ve Mustafa Açıkgöz, beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştı.
03.05.2022
Nevşehir’de AKP Heyetine AKP’li Vatandaştan Tepki: ”Bu Hareket Ne Ya Bu?” için yorumlar kapalı
26
AKP’li belediye, Nevşehir Ürgüp’te Dünya Mirası Listesi’nde yer alan tarihi alanda iş yeri inşaatına yeniden başladı, bölge sakinleri tepkili.
09.04.2022
AKP’li Ürgüp Belediyesi, Tarihi Alanda İş Yeri İnşaatına Yeniden Başladı için yorumlar kapalı
16
Türkiye, ellerinde satır ve sallamalarla yürüyen Adana'daki Suriyelileri konuşurken Nevşehir'den de benzer görüntüler geldi. Video kaydında "515" mesajıyla sokak ortasında ellerinde kesici alet ve sopalarla yürüyen Suriyeliler görülüyor.
08.01.2022
Adana’dan Sonra Nevşehir’de de Suriyeliler, Ellerinde Satır ve Sopalarla Yürüdü için yorumlar kapalı
60
Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ile AKP milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, AKP İl Başkanı Ali Kemikkıran, AKP’li Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran ve Türk Kızılayı Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek anaokulu açılışı yaptı. Açılışa katılanlar dua okuyan Hafız Cemil Usta’ya büyük ilgi gösterdi. Aralarında AKP’li vekillerinde de olduğu...
05.01.2022
Nevşehir’de Hafız, Vekillerle Valiyi Kabul Etti için yorumlar kapalı
10
Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) tarafından İspanya'nın Başkenti Madrid' te Dünyanın en iyi Turizm köyleri listesi açıklandı. Listenin zirvesinde Türkiye'den Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa köyü yer aldı.
04.12.2021
Nevşehir’in Mustafapaşa Köyü Dünya’nın En İyi Turizm Köyü Seçildi için yorumlar kapalı
31
Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü Bölgesel Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan yazılı açıklamaya göre Sivas, Kayseri, Nevşehir, Yozgat ve Kırşehir'de kuvvetli rüzgar ve fırtına meydana geleceği tahmin ediliyor.
10.11.2021
Meteoroloji’den 5 İl İçin Uyarı! Çok Şiddetli Fırtına Bekleniyor için yorumlar kapalı
2
Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Yalıntaş köyünde bulunan Yalıntaş Göleti kurumaya terk edildi. Gölette yaşamını sürdüren flamingolar da yaşam mücadelesi veriyor.
27.07.2021
Yalıntaş Göleti Kuraklığa Yenik Düştü: Flamingolar Yaşam Mücadelesi Veriyor için yorumlar kapalı
0
Nevşehir’in CHP’li Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, berberde tıraş olduğu sırada 2 kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Saldırıdan yara almadan kurtulan Altıok, ranta izin vermediği için saldırıya uğradığını söyledi.
22.06.2021
CHP’li Belediye Başkanı Altıok’a Yumruklu Saldırı için yorumlar kapalı
0
Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar kasabasında 30 yaşındaki genç evinde ölü olarak bulundu.
13.06.2021
Nevşehir’de 30 Yaşındaki Genç Ölü Bulundu için yorumlar kapalı
0
31 Mart yerel seçimlerinde AKP'den Nevşehir Belediye Başkanı seçildikten sonra geçmiş döneme dair yolsuzluk itiraflarıyla gündeme gelen, Ocak ayında sağlık nedenlerini gerekçe göstererek belediye başkanlığından istifa eden Rasim Arı, AKP’lilere yönelik zehir zemberek açıklamalarda bulundu.
17.05.2021
AKP’li Eskİ Belediye Başkanı, AKP’lileri Topa Tuttu için yorumlar kapalı
2
Gece saatlerinden itibaren yurdun kuzeybatı kesimlerden başlamak üzere soğuk havanın etkisi altına girileceği tahmin ediliyor. Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Sivas ve Yozgat için zirai don uyarısı yapıldı.
09.04.2021
Meteroloji’den 5 İl İçin Zirai Don Uyarısı için yorumlar kapalı
0