Muharrem İnce

Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmeyi düşündüğü yönünde iddialar ortaya atılan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, canlı yayında açıklama yaptı. İnce, adaylıktan çekildiğini açıkladı.
11.05.2023
Muharrem İnce Cumhurbaşkanı Adaylığından Çekildi için yorumlar kapalı
58
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, hapis cezası aldığını ifade etti. Twitter hesabından açıklamalarda bulunan İnce, "5 ay değil, 500 yıl da verseniz; FETÖ’ye de size de yine direnir, yine direniriz." dedi.
08.09.2021
Muharrem İnce Hakkında 5 Ay Hapis Cezası için yorumlar kapalı
3
CHP'den istifa eden Muharrem İnce'nin kurduğu Memleket Partisi, Cumhur İttifakı'nın üzerinde çalıştığı yeni anayasaya destek verdi. Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan parti sözcüsü Gaye Usluer, "Yeni anayasa metnine Türkiye'nin acilen ihtiyacı var. Yaşamın tüm alanlarına nüfuz eden yeni anayasa metni olmak zorunda" ifadelerini kullandı.
01.06.2021
Muharrem İnce’nin Kurduğu Memleket Partisi’nden Cumhur İttifakı’na Destek için yorumlar kapalı
0
Sözcü yazarı Rahmi Turan, 'Saray’da Erdoğan ile görüşen CHP’li' başlıklı yazısının kaynağının gazeteci Talat Atilla olduğunu açıkladı.
23.11.2019
RAHMİ TURAN ‘İNCE, ERDOĞAN’LA GÖRÜŞTÜ’ İDDİASININ KAYNAĞINI AÇIKLADI için yorumlar kapalı
0
Muharrem İnce, “Patlıcan kışın pahalıysa yazın yeriz” diyen Devlet Bahçeli’yi sert bir dille yanıt verdi. İnce, “Patlıcanı yazın yersiniz de Andımız ve tabelalardaki Türkiye Cumhuriyeti için hangi mevsimi bekliyorsunuz?” dedi.
11.03.2019
MUHARREM İNCE’DEN BAHÇELİ’YE: TABELALARDAKİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ İÇİN HANGİ MEVSİMİ BEKLİYORSUNUZ? için yorumlar kapalı
2
Eski CHP Manisa Milletvekili Şahin Mengü, "Ecevit'in sloganlarıyla yüzde 42 oy bir defa aldık. Bir daha böyle bir oy almadık. Devamlı geriye doğru gittik. Kanaat önderlerini yitirdikten sonra CHP'deki geriye gidiş ve çürümede hızlandı" dedi.
11.03.2019
‘CHP’DE ÇÜRÜME HIZLANDI’ için yorumlar kapalı
5
Yoğun bir siyaset gündemi ve bu gündemin içinde, ekonomik sıkıntılarla boğuşan bir toplumuz. Herkesin en önemli derdi geçim sıkıntısı, elbetteki bu durum benim içinde geçerli. Geçim sıkıntısı, işsizlik, enflasyon, terör, Fırat’ın doğusuna yapılacak operasyon, Trump’ın Türkiye’yi tehdit etmesi ve tabii ki 2019 Yerel seçimler şu zamanlardaki gündem konuları. Bu konuları...
19.01.2019
” 19 MAYIS 2019 ” SAATİN 11 YÖNÜ için yorumlar kapalı
6
CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı olan ve 2019 Mart ayında gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesinde adı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçen Muharrem İnce, Twitter hesabından TRT'yi hedef aldı.
22.11.2018
TWİTTER’DAN TRT’YE TEPKİ GÖSTERDİ! için yorumlar kapalı
7
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce ile görüştü. Görüşme yaklaşık 45 dakika sürdü. Muharrem İnce, görüşmenin ardından açıklamalarda bulundu. İnce, 'Aday olacak mısınız?' sorusuna, 'Eğilim yoklaması olursa, İstanbul'da 259 bin üyenin önüne sandık konulursa yarışa gireceğim. Sandık gelmezse asla aday değilim.' dedi. İnce, Kılıçdaroğlu'nun eğilim yoklamasını düşüneceğini söylediğini aktardı.
22.11.2018
MUHARREM İNCE ADAY MI OLACAK? için yorumlar kapalı
0
24 Haziran'da CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan randevu istedi.
15.11.2018
CHP’DE SÜRPRİZ GELİŞME! için yorumlar kapalı
0
CHP'li Abdüllatif Şener, yerel seçimde İstanbul veya Ankara'dan aday olacağına ilişkin haberleri yalanladı. Şener, İnce'nin tutumunu da eleştirdi.
23.10.2018
‘BELEDİYE BAŞKANLIĞINI DÜŞÜNMÜYORUM’ DEDİ için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yakın isimlerden biriyle konuştuğunu belirten gazeteci Candaş Tolga Işık, bu kişinin kendisine "İstanbul'da İnce aday olursa başka, farklı bir isim aday olursa başka isim göstereceğiz" dediğini aktardı.
19.10.2018
AKP İSTANBUL’DA CHP’NİN GÖSTERECEĞİ ADAY’A GÖRE HAMLE YAPACAK için yorumlar kapalı
3