mekke

Suudi Arabistan'da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirler kapsamında Mekke ve Medine'de sokağa çıkma yasağı 24 saat uygulanacak.
02.04.2020
MEKKE VE MEDİNE’DE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI için yorumlar kapalı
2
Suudi Arabistan yönetimi Mekke, Medine ve Riyad şehirlerini karantina altına aldığını duyurdu.
25.03.2020
MEKKE, MEDİNE VE RİYAD KARANTİNA ALTINA ALINDI için yorumlar kapalı
2
Cidde'de Haremeyn Hızlı Tren İstasyonu'nda çıkan yangına itfaiye araçları ve helikopterlerle müdahale ediliyor.
29.09.2019
SUUDİ ARABİSTAN’DA TREN İSTASYONU ALEV ALEV YANIYOR için yorumlar kapalı
8
Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Arap Birliği ve Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) olağanüstü zirvesine ilişkin, "Savaşı değil barışı konuşmamız gereken bir mübarek aydayız ama maalesef ramazan günü Mekke'de savaş konuşuyoruz" dedi.
02.06.2019
‘MAALESEF RAMAZAN GÜNÜ MEKKE’DE SAVAŞ KONUŞUYORUZ’ için yorumlar kapalı
3
Suudi Arabistan'ın Mekke kentinde düzenlenen ve 21 Arap ülkesi liderinin katıldığı olağanüstü zirvede İran'ın bölgedeki müdahaleleri kınandı. Irak’ın, bildirgenin şu anki haline itiraz ettiği açıklandı.
31.05.2019
ARAP ZİRVESİ’NDE İRAN’IN MÜDAHALELERİ KINANDI için yorumlar kapalı
0
Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz'in, Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) ve Arap Birliği üyesi ülkelerin liderlerini, Mekke şehrinde 30 Mayıs'ta olağanüstü düzenlenmesi planlanan iki zirveye davet ettiği bildirildi.
19.05.2019
SUUDİ ARABİSTAN’DAN LİDERLERE DAVET için yorumlar kapalı
0
Diyanet İşleri Başkanlığı, Meclis’te şu anda görev yapan milletvekilleri ve ailelerine kontenjan dahilinde hac kayıt imkanı tanıdı. Vekillerin 14 gün yüksek standartlı otellerde kalacağı belirtildi. Hac görevini yapmak için bekleyenlerin sayısı 2 milyona yaklaşırken, milletvekilleri ve yakınlarına özel kontenjan ayrıldı. TBMM İdare Amiri Orhan Karasayar, milletvekillerine konuyla ilgili bir yazı...
23.07.2017
DİYANET’TEN VEKİLLERE VIP HAC için yorumlar kapalı
1