Mehmet Özhaseki

AKP’li Mehmet Özhaseki, “beşli çete” olarak anılan müteahhitleri savunsa da, iktidarın gözde müteahhitlerinin aldığı kamu ihalelerinin büyük bölümü, kapalı kapılar ardında adrese teslim olarak gerçekleştiriliyor.
27.03.2022
Beşli Çeteye Pazarlık Kıyağı için yorumlar kapalı
1
Gaziantep’te dün gece Tabakhane semtinde Suriyelilerin yaptıkları gösteri çeşitli soruları da beraberinde getirdi. Kukla Amal'ın İngiltere'ye yolculuğu adıyla Organizeli biçimde şehrin her yanından Tabakhaneye gelen Suriyelilerin böyle bir zamanda bu gösteriyi yapmasının nedenleri sorgulanıyor. 
28.07.2021
Gaziantep’te Suriyeli Mültecilerden Gösteri için yorumlar kapalı
47
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün gece AKP'li İBB meclis üyeleri ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantının, Erdoğan'ın İBB meclisinde çoğunluğun kendilerine ait olduğu ifadesini kullanmasından günler sonra gerçekleşmesi dikkat çekti.
20.04.2019
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AKP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI’NI ZİYARET ETTİ için yorumlar kapalı
1
Uşşaki Tarikat Şeyhi, Cumhur İttifakı'na oy isterken 'Hilafet' vurgusu yaptı.
30.03.2019
UŞŞAKİ TARİKATI ŞEYHİ: HİLAFETİN ADIMLARI UFAK UFAK GELMEYE BAŞLADI için yorumlar kapalı
55
PİAR Araştırma, 20-27 Mart tarihleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana ve Aydın’da 11 bin 445 katılımcı ile görüşerek hazırladığı seçim anketinin sonuçlarını açıkladı.
30.03.2019
PİAR ARAŞTIRMADAN SON ANKET için yorumlar kapalı
2
Yerel seçimlere sayılı günler kala Türkiye’deki belediye başkanlığı seçimleri, yabancı bahis şirketlerinin radarına girdi. Buna göre İzmir'de Soyer, İstanbul'da Yıldırım önde. Ankara'da ise Özhaseki ve Yavaş'ın şansı eşit görülüyor.
24.03.2019
YEREL SEÇİMLER YABANCI BAHİS ŞİRKETLERİNİN RADARINA GİRDİ için yorumlar kapalı
1
Yerel seçimlere yönelik yaptığı anketlerin sonucu, diğer araştırma şirketlerinin yöneticileri tarafından eleştirilen Gezici, fikir değiştirdi. Şirketin son açıkladığı verilerde, önceki sonuçların aksine Yavaş’ın, Özhaseki’yi geçtiği görülüyor.
22.03.2019
GEZİCİ FİKİR DEĞİŞTİRDİ! ANKARA’DA SON DURUM için yorumlar kapalı
13
Metropoll Araştırma Şirketi’nin CEO’su Özer Sencar, Mansur Yavaş'ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı 'çoktan kazandığını' söyledi.
20.03.2019
METROPOL ARAŞTIRMA ŞİRKETİNE GÖRE SEÇİMİN GALİBİ MANSUR YAVAŞ için yorumlar kapalı
8
Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı televizyon programında Ankara'daki seçim yarışı sorulunca, "Benim anketlere güvenim kalmadı. Doğru dürüst bir tanesi yaklaşıyor. Açık ara bu işi tutturamadılar" dedi.
25.02.2019
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ANKETLERE GÜVEN DUYMADIĞINI VURGULADI için yorumlar kapalı
1
CHP tarafından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Mansur Yavaş, "Bize 'Kaynak nereden bulacaksınız?' diye soruyorlar. Hafriyat gelirleri Osmanlıspor'a verildi. Günlük 15-20 milyar TL gelir vardı oradan. Billboard gelirleri vardı. Bunlar belediyelere verilseydi kaynak oluşurdu" ifadesini kullandı.
12.02.2019
HAFRİYAT GELİRLERİ OSMANLISPOR’A MI VERİLDİ? için yorumlar kapalı
0
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, MHP Çankaya ilçe teşkilatını ziyaretinde "Bu kötülüklerin üzerinden gelecek kimse yoktu, Allah bir sahip gönderdi o da Recep Tayyip Erdoğan. Allah uzun ömürler versin" dedi.
18.01.2019
MEHMET ÖZHASEKİ: ALLAH BİR SAHİP GÖNDERDİ O DA ERDOĞAN için yorumlar kapalı
2
Ahmet Takan, 2019 Mart ayında gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesinde gündemi sarsacak bir iddiada bulundu. Takan, kaleme aldığı 'Anketler, MİT'in görev alanı mı?.. ' başlıklı yazısında AK Parti içinde bugüne kadar eşi benzeri yaşanmamış bir skandalın patladığını öne sürdü ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yanıltıcı anketler sunulduğunu söyledi.
16.12.2018
AHMET TAKAN’DAN SARSICI ‘ANKET’ İDDİASI! için yorumlar kapalı
0