Mehdi

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz’ın kendisi için “Seçilmiş kişi” olduğunu söylediği ses kaydı ortaya çıktı.
06.09.2021
Kendini Mehdi Sanan Necati Şaşmaz’ın Ses Kaydı Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
0
Başkanı olduğu Adaleti Savunanlar Stratejik Araştırmalar Merkezi Derneği'nin (ASSAM) toplantısında "Mehdi gelecek" çıkışıyla gündem olan ve ardından Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı'ndan istifa eden Adnan Tanrıverdi hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
13.01.2020
İBB ÇALIŞANINDAN ERDOĞAN’IN İSTİFA EDEN DANIŞMANI TANRIVERDİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU için yorumlar kapalı
2
'Mehdi' çıkışıyla dikkatleri üzerine çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın askeri başdanışmanı Adnan Tanrıverdi'nin, TSK'yi ve askeri okulların kendisinin talimatıyla şekillendirildiğini ifade ettiği açıklamaları ortaya çıktı.
07.01.2020
TSK VE ASKERİ OKULLAR ‘MEHDİ BEKLEYEN’ TANRIVERDİ’NİN TALİMATIYLA ŞEKİLLENDİRİLMİŞ için yorumlar kapalı
8
İran'ın eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Twitter hesabından Noel ve yeni yıl mesajı paylaştı. Ahmedinejad’ın mesajındaki, “2020’de Mehdi gelecek” ifadeleri dikkat çekti
01.01.2020
İRAN ESKİ CUMHURBAŞKANI AHMEDİNEJAD: 2020’DE MEHDİ GELECEK için yorumlar kapalı
2
Bu iki kavram üzerinden kurgulanan senaryolar, bu konuda beklenti içine giren toplumların bilinçaltına yerleşerek, 3 Semavi din açısından ciddi tahribatlara sebep olmuştur. Esas manalarından uzaklaştırılan bu kavramlar, geçmişten bu yana dini ve siyasi güç mücadelelerinin bir aracı olarak kullanılmışlardır. Öncelikle şunu belirtelim, Kuran’da tekrar geleceğinden bahsedilen şahsına münhasır bir Mesih...
20.05.2019
MESİH VE MEHDİ için yorumlar kapalı
2
Irak’ta siyasetin önde gelen isimleri ABD Başkanı Trump’ın sürpriz Noel ziyaretini sert sözlerle eleştirdi. Milletvekilleri, ziyaretin Irak’ın egemenliğinin ihlali anlamına geldiğini söyledi.
27.12.2018
IRAK’LI VEKİLLERDEN TRUMP’A TEPKİ! için yorumlar kapalı
0