kota

Çayın vatanı olan Rize'de bir market, çaylara satış kotası getirdi.
30.08.2022
Rize’de Çay Satışına Kota Geldi için yorumlar kapalı
17
Rusya'dan dikkat çeken ayçiçeği yağı kararı geldi. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre 15 Nisan'dan itibaren ayçiçeği yağı ihracatına kota getirildi.
01.04.2022
Rusya, Ayçiçek Yağı İhracatına Kota Getirdi için yorumlar kapalı
7
Rusya Tarım Bakanı Dmitry Patrushev, bakanlığın hükümete ayçiçeği yağı ihracatına kota getirilmesini teklif ettiğini açıkladı. Hangi ülkelere ne kadarlık kota uygulanacağı üzerine ise herhangi bir bilgi verilmezken Türkiye'nin bu durumdan nasıl etkileneceği merak konusu oldu.
23.03.2022
Rusya, Ayçiçeği Yağı İhracatına Kota Getiriyor için yorumlar kapalı
0
Rusya-Ukrayna krizi nedeniyle hububat tedarikinde sıkıntı yaşanmaması için Ukrayna'dan tarım ürünleri ithalatını kolaylaştıran genelgeye Eskişehirli çiftçiler tepki gösterdi.
07.03.2022
Eskişehirli Pancar Üreticileri İsyanda: Ceza Yemekten Bıktık, Artık Ekmeyeceğiz için yorumlar kapalı
4
Bu geceden itibaren benzinin litre fiyatına 63, motorinin litre fiyatına ise 94 kuruş zam geldi. Zamların ardından bazı benzin istasyonlarında kotalı satışın başladığı görüldü.
08.01.2022
Yağ, Un, Şeker ve Sütten Sonra Akaryakıta da Kota Geldi için yorumlar kapalı
1
Denizli’deki Tarım Kredi Kooperatifleri'ne bağlı marketin raflarına un ve şeker satışının bir adet olduğu yazısı asıldı.
08.12.2021
Erdoğan’ın Her Şey Ucuz Dediği Tarım Kredi Marketi, Un ve Şeker Satışına Kota Getirdi için yorumlar kapalı
0
Döviz kurlarındaki hızlı artışlar devam ederken bazı ürünlerin tedarik edilmesinde de sorunlar yaşanıyor. Bazı marketlerde ayçiçek yağı, şeker ve un satışları da 1 adetle sınırlandırılırken çaya da kota getirildiği bildirildi.
24.11.2021
Ayçiçek Yağı, Un, Şeker ve Türk Kahvesinden Sonra Çaya da Kota Geldi için yorumlar kapalı
10
Marketlerde yağ ve şeker satışına sınır getirilmesinin ardından yeni bir karar daha geldi. Marketlerde Türk kahvesi de kotayla satılmaya başladı.
23.11.2021
Şeker ve Yağın Ardından Türk Kahvesi Satışına da Kota Geldi! için yorumlar kapalı
25
AB ile hem Doğu Akdeniz hem de sığınmacı meselesi nedeniyle bir süredir gergin devam ilişkilerde yeni bir kriz daha kapıda. AB'nin, demir-çelikte ülke kotasına geçmesiyle Türkiye'nin 2,5 milyon tonluk ihracat kotası 1, 3 milyon tona geriledi. Çelik Üreticileri Derneği Genel Sekreteri Veysel Yayan 'Avrupa Birliği, çeyreklik kotayı da yüzde 46...
08.07.2020
AVRUPA BİRLİĞİ İLE YENİ KRİZ! TÜRKİYE’NİN KOTASI DÜŞÜRÜLDÜ için yorumlar kapalı
0
Toprak Mahsulleri Ofisi'ne (TMO) buğday, arpa, mısır, pirinç ve kuru baklagil için sıfır gümrüklü ithalat yetkisi verildi.
16.01.2019
TMO İTHALATA TAM GAZ! KITLIK KAPIDA için yorumlar kapalı
0
Yılbaşında devreye girecek olan AKK'siz ve limitsiz internet paketlerinin fiyatları, enflasyon üzerinde de baskı yaratacak. Tüketicilerin 100 Mbps'lik bir hızda limitsiz bir paket için ödemek durumunda kalacağı tutar yaklaşık 2.5 kat artacak ve bu internet ücretinin hesaba katıldığı 'Haberleşme' ana grubu üzerinden TÜFE'yi de yükseltecek.
13.12.2018
KOTASIZ TARİFELER TÜFE’Yİ YÜKSELTİYOR! için yorumlar kapalı
0