kongre

Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile 1. Olağan Kongresini Ankara'da gerçekleştirdi.
15.07.2021
Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, 1. Olağan Kongresi Ankara’da Yapıldı için yorumlar kapalı
24
'Lebalep' kongreler sonrası vaka sayısında patlama yaşanırken, AKP’li Elazığ Belediyesi sağlıkçıların ve bilim insanlarının uyarısına kulak asmayarak yüzlerce kişiyle, kapalı bir ortamda “2. Yıl Tanıtım Programı” gerçekleştirdi.
10.04.2021
AKP’ye Hıncahınç Kongreler Yetmedi, Hıncahınç Toplantılar Başladı için yorumlar kapalı
2
Salgının en çok etkilediği meslek gruplarının başında gelen esnaf ve sanatkarları iflas batağı için çekti. Salgının başladığı günden bu yana geçen 12 ayda ülke genelinde 124 bin 910 esnafın iflas ettiği belirlendi.
04.04.2021
Binlerce Esnaf İflas Bayrağını Çekti için yorumlar kapalı
22
ABD Kongresi yerleşkesinin, bir aracın bariyerler ile polislere çarpması nedeniyle giriş ve çıkışlara kapatıldığı, güvenlik önlemlerinin artırıldığı bildirildi.
02.04.2021
ABD Kongresi’nde Güvenlik Tehdidi Alarmı: Giriş ve Çıkışlara Kapatıldı için yorumlar kapalı
1
Hükümet partisi AKP, koronavirüs tedbirlerinin hiçe sayıldığı kongrelere devam ediyor. Partisinin kongreleri tartışma yaratan Erdoğan, AKP Gençlik Kolları Kongresi’nde konuştu. Anadolu Ajansı kürsüye odaklanırken tribünleri dolduran sosyal mesafesiz kalabalıkları ekrana getirmedi. O anlar kongreye katılanların paylaşımıyla gün yüzüne çıktı.
15.03.2021
AKP’den Bir Hınca Hınç Kongre Daha için yorumlar kapalı
1
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Gaye Usluer, AKP'nin kongre yaptığı illerdeki vaka artışı tablosunu paylaştı.
23.02.2021
Korkutan Tablo: AKP’nin Kongre Yaptığı İllerde Koronavirüs Vakaları Arttı için yorumlar kapalı
0
CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, AKP’nin İzmir İl Kongresi ile ilgili pandemi koşullarını ihlal eden kalabalık görüntüleri paylaştı.
23.02.2021
AKP İzmir İl Kongresi’nin Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı: ‘Otobüslerle Partili Taşımışlar’ için yorumlar kapalı
7
Trabzon’un Akçaabat ilçesinde eylem gerçekleştiren esnaflar AKP kongrelerine tepki gösterdi. Esnaflar, "“Kongreye izin var, mekanları açma yok he mi? Mekanları açmıyorsunuz he mi?" ifadelerini kullandı.
21.02.2021
Trabzon’da Esnaf Sokağa Çıktı: ‘Size Pandemi Yok, Bize Var Öyle mi?’ için yorumlar kapalı
0
Genel Sağlık-İş Genel Başkanı Zekiye Bacaksız, İzmir’de yaptıkları bir basın açıklaması nedeniyle sosyal mesafe cezası aldıklarını söyledi.
18.02.2021
AKP Kongreleri Hıncahınç Doluyken Sağlıkçılara ‘Sosyal Mesafe’ Cezası Kesildi için yorumlar kapalı
0
AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılan, hıncahınç insan kalabalığıyla dolu AKP Rize İl Kongresi'nin ardından, aylardır kapalı olan İzmir'deki kafe ve bar işletmecileri protesto eylemi yaptı.
17.02.2021
Hıncahınç Dolu Kongrelerin Ardından İzmir’de Esnaf Sokaklara Döküldü için yorumlar kapalı
4
CHP’li Murat Emir, bakanlığın 81 ildeki etkinlik ve toplantı yasağını deldiğini söyledi. Hastanelerin borç batağında olduğunu hatırlattı. “Birileri para kazanacak diye kaynaklarımızı savuruyorlar” dedi.
29.10.2020
SAĞLIK BAKANLIĞI’NDAN 2 MİLYON TL’LİK KONGRE için yorumlar kapalı
3
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nce düzenlenen Yaratılış Kongresi’nden: Bilim seküler ve laik olamaz. Atatürk’e “deccal” diyen Said Nursi “üstat”, hayvanların doğal yaşamlarında yaptıkları hareketler “Allah’ın hikmeti”...
26.10.2020
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ’NDE SKANDAL KONGRE: ATATÜRK’E ‘DECCAL’ DİYEN SAİD NURSİ ‘ÜSTAT’MIŞ! için yorumlar kapalı
4