Kolombiya

Güney Amerika ülkesi Kolombiya'nın kuzeyinde 5,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
23.02.2022
Kolombiya’da Korkutan Deprem! için yorumlar kapalı
1
Hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker’in iddiaları ile kamuoyu gündemine Halil Falyalı’nın öldürülmesiyle ilgili dikkat çeken bir iddia öne sürüldü. Gazeteci Tolga Şardan, Kolombiya’da yakalanan 4,9 tonluk kokaine dikkat çekti.
15.02.2022
Falyalı Suikastına İlişkin Flaş İddia: Bir Ucu Kolombiya’da, Bir Ucu Yüksekova’da! için yorumlar kapalı
8
Kolombiya-İstanbul hattındaki uyuşturucu kaçakçılığında yeni gelişme... İstanbul Emniyeti 16 aylık çalışma sonucunda, 4.9 tonluk kokainin sahibi olduğu iddia edilen M.K. ile birlikte 14 kişiyi gözaltına aldı. 4.9 ton kokain iddialarını organize suç örgütü lideri Sedat Peker gündeme getirmişti.
11.01.2022
Sedat Peker’in Gündeme Getirdiği 4.9 Ton Kokain Hakkında Operasyon! için yorumlar kapalı
4
Kolombiya’da Nevado del Ruiz Yanardağı’ndan püsküren duman ve kül nedeniyle başkenti Bogota’da uçuşlar askıya alındı. Halka 'hazırlıklı olun' çağrısı yapıldı.
24.12.2021
Kolombiya’da Yanardağ Faaliyete Geçti: Bogota’da Uçuşlar Askıya Alındı için yorumlar kapalı
10
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Buenaventura Limanı'ndan Türkiye'ye gönderilmek üzere yola çıkan 4,9 tonluk kokainle ilgili yalanlama ardından yeni bir açıklamada bulundu.
17.11.2021
Sedat Peker’den Muhalefet Partilerine Çağrı: “Bu Gelişmeler İlginizi Çekmiyor mu?” için yorumlar kapalı
2
Sedat Peker’in açıkladığı kokain yüklü konteynerler numaraları Kolombiya’da 5 ton kokain ele geçirilen konteynerlerle eşleşti.
17.11.2021
Peker’in Açıkladığı Kokain Yüklü Konteyner Numaraları Doğru Çıktı için yorumlar kapalı
11
Kolombiya'da tarihin en büyük baronlarından biri olan Pablo Escobar'dan sonra en çok aranan uyuşturucu baronu konumunda bulunan "Otoniel" lakaplı Dairo Antonio Usuga, çok konuşulan bir operasyonla yakalandı.
25.10.2021
Dünyanın En Çok Aranan Uyuşturucu Baronu Otoniel Yakalandı için yorumlar kapalı
3
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Twitter hesabından bir dizi açıklamalarda bulundu. Peker, açıklamalarında yine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yüklendi.
11.10.2021
Peker’den ‘Kolombiya’dan Gelen Kokainler’ Hakkında Bomba İddialar! için yorumlar kapalı
3
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda eski başbakan AKP'li Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım'la ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu.
31.05.2021
Sedat Peker’den Erkam Yıldırım Hakkında Çarpıcı İddia! için yorumlar kapalı
1
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, 'Kolombiya ile suçlanıyoruz' açıklamasına yanıt verdi.
25.05.2021
Peker’den, Süleyman Soylu’ya Kolombiya Yanıtı: Fiyatları Sen Bilirsin için yorumlar kapalı
5
Kolombiya'da hükümetin çıkarmayı planladığı vergi reformu paketi nedeniyle düzenlenen protestolar devam ediyor. 1 haftadır devam eden protestolarda hayatını kaybedenlerin sayısı, 24'e yükseldi, yaralı sayısı ise 900'ü geçti.
06.05.2021
Kolombiya Yangın Yeri: Protestolardaki Ölü Sayısı 24’e Yükseldi için yorumlar kapalı
0
Kolombiya, hava sahasını ihlal eden Rusya’ya protesto bildirdi. Dışişleri Bakanı Claudia Blum, Rusya’dan gelen uçakların Kolombiya havacılık makamlarının izin belgelerinde belirtilen koşulları yerine getirmediği durumların kabul edilemez olduğunu kaydetti.
20.04.2021
Kolombiya’dan Rusya’ya Hava Sahasını İhlal Ettin Notası için yorumlar kapalı
5