KABİNE TOPLANTISI

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, korona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirlere ilişkin kaleme aldığı bugünkü yazısında, İçişleri Bakanlığı’nın Kabine toplantısı öncesinde kısıtlama genelgesi yayımlamasını eleştirdi.
19.05.2021
Dilipak’tan İktidara Sert Eleştiri: Pazartesi madem Bakanlar Kurulu Toplanacaktı, Aceleniz Neydi? için yorumlar kapalı
2
Kritik kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulundu. erdoğan, "Sadece ramazan ayı boyunca Türkiye genelinde lokanta ve kafe gibi işletmelerin hizmetleri paket servisle sınırlandırılacak. Toplu iftar ve sahur gibi etkinlikler gerçekleştirilemeyecektir" dedi.
29.03.2021
Toplantı Sonrası Erdoğan’dan Açıklama: ‘Türkiye’nin Yüzde 80’i Kırmızıya Büründü’ için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Ermenistan hattı ve korona virüs konularının masaya yatırıldığı kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.
20.10.2020
ERDOĞAN’DAN KABİNE TOPLANTISI SONRASI KRİTİK AÇIKLAMA için yorumlar kapalı
2
Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Erdoğan, toplu taşımada ayakta yolcuya izin verilmeyeceğini açıklarken, yeni döbnemde hem yüz yüze hem de uzaktan eğitimin gerçekleştirileceğini ifade etti.
07.09.2020
KABİNE TOPLANTISI SONRASI ERDOĞAN’DAN AÇIKLAMA için yorumlar kapalı
2
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 16.00'da başlayan ve az önce sonra eren kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunuyor:
09.06.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN KABİNE TOPLANTISI SONRASI AÇIKLAMA için yorumlar kapalı
0
AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan normale dönüş sürecinin 1 Haziran’da başlayacağını duyurdu. Erdoğan; şehirler arası seyahat kısıtlamasının kaldırılacağını, restoranlar ve plajlar gibi birçok iş yerinin açıldığını söylerken, eğlence mekanları ile nargile satılan yerlerin kapsam dışı bırakıldığını açıkladı.
28.05.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: NORMALE DÖNÜŞ 1 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanmıştı. Toplantının ardından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23-24-25-26 Mayıs'ta 81 ilde sokağa çıkma yasağı uygulanacağını duyurdu. 29 Mayıs'ta cuma namazıyla birlikte valilik ve müftülüklerce belirlenen ve şartları uygun olan camilerin de ibadete açılacağını söyleyen Erdoğan, bir süre sadece öğle namazı kılınacağını ifade etti.
18.05.2020
BAYRAMDA 81 İLDE 4 GÜN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI UYGULANACAK için yorumlar kapalı
0
İngiltere Başbakanı Theresa May, ülkesinin AB'den çıkışını (Brexit) öngören plana Kabine üyelerinin destek verdiğini açıkladı.
15.11.2018
İNGİLTERE BREXİT ANLAŞMASINI ONAYLADI için yorumlar kapalı
0