Jülide Sarıeroğlu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Ankara'daki Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde düzenlenen AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları 5.
15.01.2018
Bakan Sarıeroğlu: 18-25 yaş grubundaki gençleri mercek altına aldık için yorumlar kapalı
1
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, "Taşeron düzenlemesini iyi niyetle yaptık.
25.12.2017
Bakan Sarıeroğlu: Taşeron firmalar tazminat alacak için yorumlar kapalı
0
Bakan Sarıeroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yunanistan ziyareti öncesi Esenboğa Havalimanı'nda toplanan Hak-İş üyesi işçilere hitap etti.
07.12.2017
Çalışma Bakanı Sarıeroğlu: Emekçi kardeşlerimin dimdik arkamızda durmalarını istiyoruz için yorumlar kapalı
0
Bakan ​Sarıeroğlu, Twitter hesabı üzerinde yaptığı paylaşımda, taşeron işçilerle ilgili düzenlemenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklandığını belirterek, düzenlemeyle ilgili şu bilgileri verdi: Özel sözleşmeli, geçici, bir yıllık, üç yıllık değil, sürekli işçi kadrosuna geçiriyoruz.
05.12.2017
Bakan Sarıeroğlu taşeron düzenlemesinin ayrıntılarını açıkladı için yorumlar kapalı
0
Sarıeroğlu, Eskişehir'de Porsuk Spor Salonu'nda yapılan AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı 4.
18.09.2017
Bakan Sarıeroğlu: Taşeron işçilik ile ilgili beklentilere yeni yıldan önce cevap vereceğiz için yorumlar kapalı
18
Cumhuriyet'in aktarığına göre, Aysel Tuğluk'un annesi Hatun Tuğluk'un Ankara'da düzenlenmek istenen cenaze törenine yönelik gerçekleşen saldırıda yer alan Murat Alp isimli şahsın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yanı sıra Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ile de fotoğrafları ortaya çıktı.
17.09.2017
Tuğluk’un annesinin cenazesine saldıran kişinin, Bilal Erdoğan ve Bakan Sarıeroğlu ile de fotoğrafı ortaya çıktı için yorumlar kapalı
2
CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na verdiği önerge ile ALO 170 hattına gelen ihbar ve şikayetleri sordu.
28.08.2017
2.5 yılda 197.511 işyerine kayıt dışı çalıştırma cezası için yorumlar kapalı
0
Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım’ın programda olmayan görüşmesi tamamlandı. Binali Yıldırım, görüşme sonrası yeni kabineyi açıkladı. Yeni kabine şu şekilde: Başbakan Binali Yıldırım Başbakan Yarıdmcısı Bekir Bozdağ Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Aile ve...
19.07.2017
HABERİM YOK için yorumlar kapalı
0
Yeni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Fethullah Gülen’den alıntı yaptığı Tweet’in yeniden paylaşılmasıyla hesabını kapattı. Yeni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, yeni görevine Twitter hesabını kapatarak başladı. Bakanlığının açıklanmasının ardından Fethullah Gülen’i alıntıladığı tweeti sosyal medyada paylaşılan Sarıeroğlu, büyük tepki çekince önce tweet’ini sildi sonra da...
19.07.2017
YENİ BAKAN FETÖ HAYRANI ÇIKTI!.. için yorumlar kapalı
0