Çalışma Bakanı Sarıeroğlu: Emekçi kardeşlerimin dimdik arkamızda durmalarını istiyoruz

Bakan Sarıeroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yunanistan ziyareti öncesi Esenboğa Havalimanı’nda toplanan Hak-İş üyesi işçilere hitap etti.

Çalışma Bakanı Sarıeroğlu: Emekçi kardeşlerimin dimdik arkamızda durmalarını istiyoruz
Yayınlama: 07.12.2017
0
A+
A-

Bakan Sarıeroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yunanistan ziyareti öncesi Esenboğa Havalimanı’nda toplanan Hak-İş üyesi işçilere hitap etti. Taşeron işçilere, bekledikleri kadro müjdesini verdiklerini söyleyen Sarıeroğlu, bu süreçteki desteğinden dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti.

İşçilerin geçmişten bu yana biriken birçok sorunu olduğunu, bu sorunları teker teker gündemden kaldırdıklarını anlatan Sarıeoğlu, “İşçilerimiz, milletimiz ve ülkemiz için hayırlı işler yapmaya devam edeceğiz. Çıktığımız yolda hep birlikte yürüyeceğiz. Sizlere güveniyoruz. Sizler de bize güvenmeye devam edin” diye konuştu.

Yapılan düzenlemenin detaylarına ilişkin bilgi veren Sarıeroğlu, “İşimiz çok, yolumuz uzun. Ülkemizin içinden geçtiği durumları görüyorsunuz. Emekçi kardeşlerimin bu süreçte dimdik arkamızda durmalarını istiyoruz. Sizlerin desteğiyle yolumuza büyük, güçlü Türkiye olarak devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Parlamentohaber.com | Korku yok!

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı