ilaçlama

Muş'un yüksek yamaçlarında sürü halinde görülen çalı çekirgeleri, Muş Ovası'na doğru gidiyor. Çekirge sürülerinin ekili alanlara zarar vermesinden endişe edilirken, Tarım ve Orman İl Müdürü Aydın, çekirgelere karşı başlatılan ilaçlama ve yuvalarının yok edilmesi gibi çalışmaların devam ettiğini söyledi.
10.06.2021
Çalı Çekirgeleri, Muş Ovası’na Doğru Hızla İlerliyor için yorumlar kapalı
2
Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde, 14 büyükbaşın ölümü sonrasında başlatılan incelemede, kene zehirlenmesi nedeniyle hayvanların öldüğü ortaya çıktı.
10.07.2020
SAKARYA’DA 14 BÜYÜKBAŞ HAYVANIN KENEDEN ÖLDÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI için yorumlar kapalı
0
Hatay'ın Amanos Dağları'nda bulunan 3 yayladaki bahçeleri çekirgeler istila etti. Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekiplerine durumu bildiren yayla sakinleri, çekirgelerin bahçelere zarar verdiğini söylediler.
12.06.2020
HATAY’DA ÇEKİRGE İSTİLASI! için yorumlar kapalı
6
Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, Yeşilkent mahallesinde görülen Batı Nil virüsü ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Hançerli, virüsün göçmen kuşlarla geldiğini, sivrisinekler tarafından insanlara bulaştırıldığını anlattı.
25.07.2019
BELEDİYE BAŞKANI’NDAN ‘BATI NİL VİRÜSÜ’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
12
Ankara'da evinde böcek ilaçlaması yaptıran anne ile 4 çocuğu, zehirlenme belirtileri nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Alınan bilgiye göre, Yenimahalle...
03.08.2017
Evini ilaçlatan anne ve 4 çocuğu zehirlendi için yorumlar kapalı
0