Harita

Fransa'nın en tanınmış haber kanallarından biri olan 'France 24' Türkiye haritasının bir bölümünü sözde Kürdistan olarak gösteren bir harita yayımlayarak büyük bir skandala imza attı.
05.01.2023
Fransa’nın “France24” Televizyonundan Skandal Türkiye Haritası! için yorumlar kapalı
83
Mesud Barzani, ABD'li komisyon başkanı Nadine Maenza ile T ürk topraklarının bölünmüş vaziyette gösterildiği bir haritanın önünde poz verdi.
18.01.2022
Mesud Barzani, ABD’li Komisyon Başkanı ile Türk Topraklarının Bölünmüş Vaziyette Gösterildiği Bir Haritanın Önünde Poz Verdi için yorumlar kapalı
17
Oruç Reis tarafından Nautical Geo araştırma gemisinin püskürtülmesinin ardından Türkiye’yi şikayet eden Yunanistan, fırkateynin Girit Adası'na 10 mil uzaklıkta olduğunu ileri sürdü. Yunan medyası ise yeni bir NAVTEX ilanıyla araştırma gemisinin bölgeye döneceğini belirtiyor.
23.09.2021
Yunanistan Skandal Bir Harita Paylaştı ve NAVTEX İlan Etti için yorumlar kapalı
4
İsrail Savunma Kuvvetleri (IDF), koronavirüs testi uygulanan alanları gösteren bir harita ile birlikte gizli askeri üslerin koordinatlarını yayınladı.
25.03.2021
İsrail, Yanlışlıkla Gizli Askeri Üslerin Yer Aldığı Haritayı Paylaştı için yorumlar kapalı
0
Doğu Akdeniz ve Ege'de gerilimi tırmandıran Yunanistan'dan skandal bir hamle daha geldi. İsrail, Fransa,Mısır ve ABD gibi ülkeleri kendi yanına çekmek için hamle üstüne hamle yapan Yunanistan bu kez de ABD ve İsrail ile büyük bir skandala imza attı. ABD'nin İsrail Büyükelçisi'nin resmi Twitter hesabından paylaştığı fotoğraftaki harita ile yeni...
02.03.2021
ABD ve İsrail’den Skandal Harita: ‘Bozcaada ve Gökçeada Yunanistan’a Aittir’ için yorumlar kapalı
129
İsviçre’nin Zürih Havaalanı’nda bulunan ve yolculara korona virüs salgınıyla ilgili bilgilendirme afişindeki skandal detay dikkatlerden kaçmadı. Söz konusu afişteki haritada Türkiye’nin yer almadığı görülürken, havalimanı yönetimi yaşanan durumla ilgili özür diledi.
26.07.2020
İSVİÇRE’DE SKANDAL KORONA HARİTASI: TÜRKİYE’Yİ SİLDİLER için yorumlar kapalı
37
Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs bütün Çin'e yayıldı. Ölen kişi sayısı 170'e ulaştı.
30.01.2020
KORONAVİRÜS’TE ÜRKÜTEN RAKAMLAR: İŞTE HARİTALARA GÖRE YAYILDIĞI ÜLKELER için yorumlar kapalı
0
Antarktika'nın doğusunda Denman Buzulu'nun aşağısında, deniz seviyesinin 3 buçuk kilometre altında buz dolu kanyonun tüm kıtaların en derin noktası olduğu belirtildi.
13.12.2019
HEYECANLANDIRAN KEŞİF! ANTARKTİKA’DA BULUNDU için yorumlar kapalı
0
Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy'le yaptığı telefon görüşmesi nedeniyle ABD Başkanı Donald Trump hakkında başlatılan azil sürecini konu alan İngiliz The Economist dergisi, haberinde kullandığı Ukrayna haritasında Kırım'a yer vermedi.
24.11.2019
THE ECONOMIST DERGİSİNDEN SKANDAL HARİTA için yorumlar kapalı
3
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un, Suriye’de “Kürt” kartını öne çıkararak, Türkiye aleyhindeki açıklamalarının yansımaları sürerken; Rus devlet propaganda kanalı “Rossiya 1”, skandal bir haritaya imza attı.
04.11.2019
LAVROV’DAN SONRA ŞİMDİ DE RUS DEVLET KANALINDA SKANDAL HARİTA! için yorumlar kapalı
15
Putin’in haritayı işaret etti, Erdoğan’ın da bu hareketin ardından haritayı apar topar kapatarak görüşme sonrası çekilen fotoğraf karelerinden kaldırdı.
24.10.2019
SOÇİ ZİRVESİNDE DİKKAT ÇEKEN DETAY için yorumlar kapalı
3
Netflix’in Suriye’deki bir MOSSAD ajanını konu alan The SPY dizisinin 4. bölümünde, duvara asılı bir bölünmüş Türkiye haritası olduğu görülüyor.
30.09.2019
NETFLIX DİZİSİNDE SKANDAL TÜRKİYE HARİTASI için yorumlar kapalı
12