hacker

Azerbaycan-Ermenistan hattında sıcak çatışmalar devam ederken, Türk hackerlar, Ermenistan'a gönderilen yardımların toplandığı iddia edilen bankanın resmi web sitesini erişime kapattı.
30.09.2020
TÜRK HACKERLAR, ERMENİSTAN BANKASININ İNTERNET SİTESİNİ ERİŞİME KAPATTI için yorumlar kapalı
6
Floyd'un öldürülmesi ardından ünlü hacker grubu Anonymous, Trump'ı tehdit etmişti. Anonymous şimdi ise Kraliyet ailesine dair bilgiler paylaştı.
02.06.2020
HACKER GRUBU ANONYMOUS, LADY DIANA’NIN ÖLÜM NEDENİNE DAİR BELGELER YAYINLADI için yorumlar kapalı
69
Bulgaristan'da düzenlenen siber saldırıda 5 milyona yakın kişinin bilgileri çalındı. Maliye Bakanı olayla ilgili yaptığı açıklamada özür dilerken bir kişinin gözaltına alındığı belirtiliyor.
17.07.2019
BULGARİSTAN’DA 5 MİLYONA YAKIN KİŞİNİN BİLGİLERİ ÇALINDI için yorumlar kapalı
6
Rus siber orduları üzerinden Avrupa ve ABD seçimlerine müdahale ettiği ortaya çıkmıştı. Her ne kadar Rusya bunu reddetse bile son yıllarda Avrupa ve ABD istihbaratları bu müdahaleyi açığa çıkartmışken . Türkiye bundan nasiplenmemiş gibi sessizlik yemini yapmışçasına seçim sonuçlarının üzerinde ki soru işaretlerini bir türlü kaldıramıyor. Hemde Erdoğan ,...
02.07.2018
24 HAZİRAN SEÇİM SONUÇLARINDA RUSYA ŞÜPHESİ için yorumlar kapalı
4
VPN protokollerini çalıştırmayı unutan hacker, Amerika'nın Democratic National Committee ağından çaldığı bilgileri sızdırırken fark edildi.
23.03.2018
Rusya’nın Siber Casus’u Basit Bir Hata Yüzünden Yakalandı için yorumlar kapalı
3
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Rusya'nın Ankara Büyükelçiliği görevini yürüttüğü sırada uğradığı suikast sonucu yaşamını yitiren
20.12.2017
Erdoğan’dan Andrey Karlov suikastı soruşturması için talimat için yorumlar kapalı
0
Türkiye, son yıllarda artırdığı "siber güvenlik ordusunu" siber güvenlik için oluşturacağı eğitim programı ile artırıyor.
16.08.2017
Türkiye, İlkokuldan Milli Hackerlar Yetiştiriyor! için yorumlar kapalı
0
Gelecekte bilgisayar korsanları kötü amaçlı yazılımları bizzat DNA'ya yükleyerek bilgisayarın kontrolünü ele geçirebilecekler.
11.08.2017
Zararlı Yazılımda DNA Dönemi! için yorumlar kapalı
1
Geçtiğimiz günlerde bir grup hacker, ABD'li eğlence şirketi HBO'nun sistemine girdiklerini ve Game of Thrones dizisinin henüz
04.08.2017
Game of Thrones’un 7. sezon 4. bölümü sızdırıldı için yorumlar kapalı
2