gözaltı

Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde yaptığı bütün binalar yakılan belediye meclis üyesi Yunus Kaya’nın ardından Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ın da yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alındığı öğrenildi.
25.02.2023
AKP’li Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak gözaltına Alındı için yorumlar kapalı
82
Sinan Ateş cinayeti soruşturması çerçevesinde gözaltına alınan tetikçi Eray Özyağcı tutuklandı.
08.02.2023
Sinan Ateş Suikastında Yeni Gelişme! için yorumlar kapalı
20
Eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan aralarında Doğukan Ç'nin de olduğu 5 şüpheli daha adliyeye sevk edildi.
07.01.2023
Sinan Ateş Cinayetine İlişkin Yeni Gelişme! için yorumlar kapalı
9
Türk Tabipleri Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı, İstanbul'da gözaltına alındı. Fincancı sorgulanmak üzere Ankara'ya götürüldü.
26.10.2022
TTB Başkanı Şebnem Korur Fincancı Gözaltına Alındı için yorumlar kapalı
6
17.06.2022
Görevden Alınan MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp Tutuklandı: 16 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismar İddiası için yorumlar kapalı
77
Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, organize suç örgütüne operasyon düzenledi.
11.06.2022
Balıkesir’de Suç Örgütüne Operasyon! Çok Sayıda Gözaltı Var için yorumlar kapalı
65
Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde 14 Eylül 2020'de göreve başlayan Kaymakam Bahar Kaya Çelik'in, kaymakamlıkta gelir uzmanı olarak görev yapan eşi Yusuf Çelik, FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
09.06.2022
Bozcaada Kaymakamı’nın Eşi FETÖ’den Gözaltına Alındı için yorumlar kapalı
27
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen askeri okulların sınav sorularının Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarınca sızdırılmasına ilişkin soruşturma kapsamında 28 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.
10.05.2022
Dalga Dalga Gözaltılar Devam Ediyor için yorumlar kapalı
10
Mersin Emniyet Müdürlüğü’nün terör örgütü IŞİD'e yönelik düzenlediği operasyonda 9 kişi gözaltına alındı. Yakalananlar arasında, örgütün 'Karadul' olarak adlandırdığı 2 kadın canlı bombanın da olduğu bildirildi.
09.05.2022
Mersin’de IŞİD Operasyonu: Canlı Bomba Hazırlığındaki 2 Kadın Terörist Yakalandı için yorumlar kapalı
5
Aykiri.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Batuhan Çolak'ın ortaya çıkardığı, Türkiye'ye giren kaçakların kalmasını sağlayan ve ehliyet ile vatandaşlık dağıtan "İstanbul Information" isimli şirkete İstanbul Emniyeti tarafından operasyon düzenlendi. 2'si Pakistanlı 5 kişi gözaltına alındı. Şirket sahibi Pakistanlı M.S.U sınır dışı ediliyor.
20.04.2022
Kaçakların Vatandaşlık İşlemlerini Yapan İstanbul Information İsimli Şirkete Operasyon! için yorumlar kapalı
32
Bağcılar'da dükkanının önündeki caddeye koyduğu sandalyeye oturup "Erkek olan buraya gelsin" diye bağırarak tehditler savuran Suriyeli evinde gözaltına alındı. Nankör Suriyeli adliyeye sevk edildi.
13.04.2022
Bağcılar’da Sokakta Sandalyeye Oturup Tehditler Savuran Suriyeli Esnaf Gözaltına Alındı için yorumlar kapalı
39
İstanbul merkezli 5 ilde, "İhaleye Fesat Karıştırma" ve "Resmi Belgede Sahtecilik" iddiasıyla aralarında Avcılar Belediyesi çalışanlarının da bulunduğu 27 kişiye yönelik operasyon başlatıldı. Gözaltına alınanlar arasında Avcılar eski Belediye Başkanı Handan Toprak'ın da olduğu öğrenildi.
01.04.2022
Eski Avcılar Belediye Başkanı, Sahtecilikten Gözaltına Alındı için yorumlar kapalı
10