Engel

TTB'nin İstanbul'dan Ankara’ya başlattığı 'Beyaz Yürüyüş' bugün Eskişehir’de devam etti. Hekimlerin burada açıklaması polis engeline rağmen gerçekleştirildi.
26.11.2021
Hekimlerin ‘Beyaz Yürüyüşü’ne Polis Engeli! için yorumlar kapalı
6
Bilal Erdoğan'ın Yüksek İstişare Kurulu üyesi olduğu TÜGVA tarafından kullanılan Büyükada iskelesinin tahliye için iskeleye giden İBB zabıtalarına polis engel oldu
06.10.2021
Büyükada’daki Tahliyede İBB’ye Polis Engeli için yorumlar kapalı
1
Tunceli'nin Hozat ilçesinde başlayan orman yangını nedeniyle çeşitli kurumlar yardım çağrısı yaptı. Çağrı üzerine bölgeye giden Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu ve beraberindeki heyet güvenlik güçlerinin engellemesi ile karşılaştı.
01.08.2021
Tunceli’de Orman Yangını Müdahalesine Polis Engeli için yorumlar kapalı
1
Cumhurbaşkanlığı'nın AFAD'a ilişkin kararını değerlendiren CHP'li Gürsel Tekin, belediyelerin afetzedelere yardım edebilmesinin önüne geçildiğini aktararak, “Depreme ve salgına dair bunca sorun varken bu işin nereden çıktığını çok net anlaşılıyor. Sırf ‘CHP’li belediyeler yardım toplamasınlar, afetzedelere yardım etmesinler’ amacı gütmek bu ülkeye ve halkına yapılabilecek en büyük kötülüktür" dedi.
03.02.2021
AKP’den Belediyelere Bir Engel Daha: Afetzedelere Yardım Edemeyecekler için yorumlar kapalı
0
Daily Telegraph gazetesi başyazılarından birisinde Zeytin Dalı Harekâtı nedeniyle Washington ve Ankara'nın arasındaki gerginliğe dikkat çekiyor
25.01.2018
Daily Telegraph: Batı Rusya'nın oyununa gelmemeli, Türkiye'nin NATO'dan kopmasına engel olmalı için yorumlar kapalı
1
"Tek tip elbiseyle ilgili çalışmalar devam ediyor"
01.10.2017
Adalet Bakanı: Gülen'in iade edilmesi konusunda engel kalmadı için yorumlar kapalı
0
Rosselhoznadzor'dan yapılan açıklamada "Novorossiysk limanında yapılan incelemelerde, kayısılar üzerinde Kaliforniya çiçek tripslerine rastlandı" ifadeleri kullanıldı.
02.08.2017
Türkiye’den giden, 94 ton kayısının Rusya’ya girişi engellendi için yorumlar kapalı
4