CNN

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, ABD’li CNN televizyonunun Ukrayna’daki bir tren istasyonunda bulunan Ukrayna tanklarını, “Rusya savaşa hazırlanıyor” ifadeleriyle sunduğunu belirtti. Zaharova, CNN’e Rusya’nın toplumsal yaşamına müdahil olmaktan vazgeçip işlerine daha fazla vakit ayırma çağrısında bulundu.
13.04.2021
Ukrayna Tanklarını Rusya’nın gibi Gösteren CNN’e Zaharova’dan Tepki: ‘İşinize Daha Fazla Vakit Ayırın’ için yorumlar kapalı
0
ABD’de George Floyd'un polis şiddetiyle öldürülmesine yönelik tepkiler sürerken, Beyaz Saray’a da sıçrayan protestolardan korunması için Başkan Donald Trump’ın sığınağa götürüldüğü öne sürüldü.
01.06.2020
FLAŞ İDDİA: ‘PROTESTOLAR SIRASINDA TRUMP SIĞINAĞA GÖTÜRÜLDÜ’ için yorumlar kapalı
0
ABD Başkanı Donald Trump'ın avukatı Rudy Giuliani'nin CNN'e çıkıp "Ruslardan enformasyon almakta yanlış bir şey yok" demesi Demokrat Partililerde infial yarattı.
22.04.2019
TRUMP’IN AVUKATINDAN ‘ENFORMASYON’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
0
CNN International, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton'ın Ankara temaslarında Suriye'den çekilme konusunda çizdiği ana hat planını yazdı. Madde madde sızdırılan plan, sonu belirsiz bir 'çekilme' sürecine işaret ettiği ifade edildi.
10.01.2019
ABD’NİN PLANI ORTAYA ÇIKTI için yorumlar kapalı
0
Tüketim anlayışının toplumları bambaşka yerlere götürdüğünü ileten Ortaylı, "Uygun küçük şehirlerde oturmak ve çalışmak için kırsal bölgelere yerleşin" dedi.
16.12.2018
ORTAYLI: KIRSAL BÖLGELERE YERLEŞİN için yorumlar kapalı
0
ABD'nin Karadeniz'e savaş gemisi sevk etme hazırlığı yaptığı iddialarının "algı yönetimi" olduğuna işaret eden Emekli Tümamiral Cem Gürdeniz "Kerç krizinden sonra NATO'dan somut savunma hamlesi gelmedi. Amaç Ukrayna halkını ikna etmek. O yüzden ABD'nin Karadeniz'deki rutin işlemleri stratejik manevra gibi sunuluyor" dedi.
07.12.2018
STRATEJİK MANEVRA GİBİ SUNMAYA ÇALIŞIYORLAR için yorumlar kapalı
1
Yüksek nem nedeniyle sıcak günler yaşayan İstanbul hafta sonunda bir nebze olsun yüksek nemden kurtuluyor. Pazartesi günü ise İstanbul’da yağmur bekleniyor.
12.08.2017
Meteoroloji İstanbul’da yağmur için tarih verdi için yorumlar kapalı
0
Yüksek nem nedeniyle sıcak günler yaşayan İstanbul hata sonunda bir nebze olsun yüksek nemden kurtuluyor. Pazartesi günü ise İstanbul’da yağmur bekleniyor.
11.08.2017
İstanbul’un havası değişiyor! Meteoroloji gün verdi için yorumlar kapalı
1
CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, "Biz yeni bir devlet kuruyoruz, kurucusu da Erdoğan’dır" sözleri nedeniyle AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) eski üyesi Ayhan Oğan hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
07.08.2017
CHP’li Göker’den Ayhan Oğan hakkında suç duyurusu için yorumlar kapalı
0
Donald Trump, Başkan seçildikten sonra “yalan haber kuruluşu” diye tanımladığı CNN kanalını kamuoyu önünde sık sık hedef almaya devam ediyor.  Hafta içinde Trump yanlısı bir forumda yayımlanan montajlı videonun orjinal hali, Donald Trump’ın 2007 yılında katıldığı bir Amerikan güreşi şovu sırasında kaydedilmişti. ŞİDDET ELEŞTİRİSİ CNN kanalı ise konu ile ilgili...
07.07.2017
Trump bunu da yaptı: CNN’i yere serdi! için yorumlar kapalı
0