cip

Otomotiv sektörüne yaşanan çip krizi sorunu devam ediyor. Türkiye'de üretim yapan Ford, Kocaeli'nin Gölcük ilçesindeki fabrikasında yarı iletken çip tedariki sorunu sebebiyle üretime ara verdi.
08.11.2021
Ford, Gölcük’teki Fabrikasında Üretime Ara Verdi için yorumlar kapalı
1
Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak, "Artık, dünyada son biyolojik insan neslini sıfırlamaya hazırlanıyorlar" iddiasını gündeme getirdi.
28.08.2021
Yeni Akit Yazarı Dilipak: “Biyolojik İnsan Neslini Sıfırlamaya Hazırlanıyorlar” için yorumlar kapalı
1
Elon Musk Twitter hesabı üzerinden uzun zamandır dile getirmediği Neuralink hakkında bir tweet dizisi başlattı. Musk, ilk tweet'inde ''Onları yenemezsen, onlara katıl.'' diyerek Neuralink'in 28 Ağustos'ta bir tanıtım etkinliği düzenleyeceğini açıkladı.
10.07.2020
TESLA CEO’SU MUSK, İNSAN BEYNİ VE BİLGİSAYARLARI BİRLEŞTİRECEK NEURALINK İÇİN TARİN VERDİ için yorumlar kapalı
2
Dünya, korona virüs şoku ile mücadele etmeye devam ederken çılgın girişimci Elon Musk, akıl almaz bir projeyle daha ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde fırlatılan SpaceX roketi ile tarihe geçen Musk, beyin hasarlarını iyileştirebilecek bir elektronik devre, çip üzerinde çalıştıklarını ifade etti.
04.06.2020
SPACEX’İN KURUCUSU MUSK: 1 YIL İÇİNDE İNSAN BEYNİNE ÇİP TAKABİLECEĞİZ için yorumlar kapalı
1
İstanbul'da D-100 Karayolu Topkapı istikametinde üzerinde uçaksavar bulunan sivil plakalı askeri cipi görenler gözlerine inanamadı.
04.11.2018
TRAFİKTE DİKKAT ÇEKEN CİP! için yorumlar kapalı
0