biber gazı

Kazakistan'da akaryakıt fiyatlarının yükseltilmesinin ardından birçok kentte protestolar patlak verdi. Ülkenin en büyük şehri Almatı'daki protestoda göstericilere biber gazı, sersemletici bomba ile müdahalede bulunulurken, 1 polis aracı ateşe verildi.
05.01.2022
Kazakistan’da Ülke Çapında Protestolar: Birçok Şehirde Polis Müdahalesi için yorumlar kapalı
2
Ankara Adliyesi önünde toplanan baro başkanlarına polis müdahale etti. Polis avukatlarına müdahalesinde biber gazı kullandı.
03.07.2020
POLİSTEN AVUKATLARA BİBER GAZLI MÜDAHALE için yorumlar kapalı
0
Adıyaman'da Suriyeli uyruklu bir kişi, kendisine kimlik soran mahalle bekçisine biber gazı sıkarak olay yerinden kaçtı. Bekçinin takviye istemesiyle olay yerine gelen polis ekipleri, saldırganı yakalayarak gözaltına aldı.
26.04.2020
ADIYAMAN’DA BİR SURİYELİ, KENDİSİNE KİMLİK SORAN BEKÇİYE BİBER GAZI SIKTI için yorumlar kapalı
6
Fransa'da sarı yelekliler, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron yönetimine karşı tepkilerini dile getirmek için ülke genelinde yeniden sokağa çıktı. Ülke çapında düzenlenen gösterilere İçişleri Bakanlığına göre 31 bin kişi, sarı yeleklilere göre ise 80 bin 500 kişi katıldı. Paris'te 15, Toulouse'da 23 kişi gözaltına alındı.
13.04.2019
FRANSA’DA SARI YELEKLİLER YENİDEN SOKAĞA ÇIKTI için yorumlar kapalı
1
Fransa’da yaklaşık dört hafta önce başlayan ve akaryakıt fiyatlarına olan zammı protesto eden "sarı yelekliler" eylemi, ülke genelinde etkisini sürdürmeye devam ederken, protestolar Belçika ve Hollanda’da da yeniden baş gösterdi.
08.12.2018
BELÇİKA VE HOLLANDA’DA GÖSTERİCİLER PARLAMENTO BİNASINI KUŞATTI için yorumlar kapalı
1