Barack Obama

Elon Musk, Bill Gates, Barack Obama, Joe Biden ve ünlü birkaç markanın Twitter hesaplarının hacklendiği açıklandı. Resmi hesaplardan atılan tweetlerde dijital para birimi olan Bitcoin ödemesi yapılacağı yazıldı. Atılan tweetlerde paylaşılan bitcoin cüzdanlarına para transferi yapılırsa iki katı geri ödeme yapılacağı yazıldı. Yaşanan olay sonrası Twitter'ın resmi hesabından olayın soruşturması...
16.07.2020
TWİTTER’DA SİBER SALDIRI: ÜNLÜLER, BÜYÜK ŞİRKETLER VE SİYASİLERİN HESAPLARI HACKLENDİ için yorumlar kapalı
15
G20 Liderler Zirvesi'nin ardından değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, S-400'lerle ilgili olarak "Bu iş bitti" açıklamasını yineledi, anlaşmanın teslimat aşamasında olduğunu hatırlattı. Erdoğan, "Yaptırım söz konusu olmayacağını Trump'tan duymuş olduk" dedi. Erdoğan konuşmasında Kaşıkçı cinayetine de geniş yer ayırdı.
29.06.2019
ERDOĞAN’DAN ‘S-400’ İÇİN ‘BU İŞ BİTMİŞTİR’ AÇIKLAMASI YAPTI için yorumlar kapalı
0
Bildiğiniz üzere son günlerde Facebook da çalkantılar durulmuyor. Kişisel verilerin seçmenleri hedeflemek için kullanılması ise öfkeyi daha çok tetikledi. Ancak bu yeni bir şey değil. Barack Obama’da 2008 yılında sosyal ağdan yararlanarak, 2012 yılında ‘mikro hedeflemeyi’ hızlandırmıştı.
24.03.2018
Obama’da Seçim Silahı Olarak Facebook Verilerini mi Kullandı için yorumlar kapalı
3
Nükleer silah deposunu düşük seviyeli nükleer başlıklı füzelerle çeşitlendirmeyi planladığını açıklayarak Rusya, Çin, İran ve Kuzey Kore'yi hedef tahtasına yerleştiren ABD Savunma Bakanlığı'nın (Pentagon) yayınladığı yeni nükleer doktrininin yansımaları sürüyor.
06.02.2018
‘Türkiye, kendini ABD’nin nükleer hedefi pozisyonunda bulabilir’ için yorumlar kapalı
27
Partisinin Bolu İl Başkanlığı binasının açılışında konuşan Akşener, Afrin harekatını sonuna kadar desteklediklerini söyledi.
25.01.2018
Akşener’den Erdoğan’a: Yakın zamanda Trump da aldatacak için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen muhtarlar toplantısında konuşan Erdoğan, Afrin'e düzenlenen harekata verilen Zeytin Dalı adına ilişkin "Zeytin bizim inancımızda çok kutludur.
24.01.2018
Erdoğan: ÖSO ile beraber 7-8 şehidimiz var için yorumlar kapalı
17
ABD merkezli Gallup kamuoyu araştırma şirketinin 134 ülkede gerçekleştirdiği araştırma, ABD Başkanı Donald Trump'ın başkan seçilmesinden bu yana ülkenin liderliğine yönelik takdirin dünya çapında keskin bir şekilde düştüğünü ortaya koydu; dünya genelindeki yüzde 30'luk bu rakam ise eski ABD Başkanı George W.
24.01.2018
‘ABD dünya genelinde baş belası kabul ediliyor’ için yorumlar kapalı
1
ABD, Türkiye'nin PKK'nın kolu olduğu gerekçesiyle "terör örgütü" olarak kabul ettiği YPG'yi de bünyesinde barındıran DSG'ye yönelik yoğun silah yardımı yapması ve Türkiye sınırında DSG'yi barındıran ‘Sınır Güvenlik Gücü' kuracağını açıklamasının ardından Ankara'nın giriştiği Zeytin Dalı Harekâtı süreciyle ilgili Rusya'yı hedef aldı.
24.01.2018
‘ABD, Türkiye’yi kendine yaklaştırmak için PYD’yi kullandı ama bu taktik işe yaramadı’ için yorumlar kapalı
3
Kalın, CNN Türk canlı yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı, değerlendirmelerde bulundu.
24.01.2018
Kalın’dan ABD’ye: YPG’ye bu kadar yatırım yaptılar, şimdi işin içinden çıkamıyorlar için yorumlar kapalı
17
İngiltere Prensi Harry'nin ABD'nin eski Başkanı Barack Obama ile geçtiğimiz hafta BBC Radio için yaptığı röportaj yayımlandı
28.12.2017
Prens Harry, Obama ile röportaj yaptı için yorumlar kapalı
0
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la Ankara'da gerçekleştireceği görüşme öncesinde Suriyeli mevkidaşı Beşar Esad'la yüz yüze görüşerek ülkede 2015'ten beri operasyon düzenleyen Rus hava güçlerinin geri çekilmeye başlaması için emir verdi.
13.12.2017
‘Suriye, ABD’nin operasyonlarıyla yıkıma Rusya’nın operasyonlarıyla zafere gitti’ için yorumlar kapalı
2
ABD’de Rıza Sarraf davasında jüri bugün seçilecek, jüri seçilecek duruşmaya ’ın avukatlarının katılmaları beklenmiyor.ABD’de
27.11.2017
Sarraf Davasında jüri bugün seçiliyor için yorumlar kapalı
2