Arnavutluk

Arnavutluk'un iade ettiği kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer, Tiran-İstanbul seferini yapan uçakla Türkiye'ye getirildi.
20.04.2023
Thodex’in Kurucusu Faruk Fatih Özer Türkiye’ye Getirildi için yorumlar kapalı
10
Arnavutluk'ta yakalanan 'Thodex' firmasının sahibi Faruk Fatih Özer'in, Türkiye'ye iade kararı temyiz mahkemesince uygun bulundu.
30.12.2022
Thodex’in Sahibi Faruk Fatih Özer Türkiye’ye İade Ediliyor için yorumlar kapalı
1
Katar'dan sonra Arnavutluk'un askeri öğrencileri de Türkiye'de tıp, diş hekimliği, eczacılık okuyabilecek. Erdoğan'ın onayladığı anlaşmada sınav şartı yok. Kontenjanlar her yıl tespit edilecek.
25.10.2022
Katar’dan Sonra Arnavutluk’un Askeri Öğrencileri de Türkiye’de Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık Okuyabilecek için yorumlar kapalı
20
Sedat Peker'in basın danışmanı olarak bilinen ve Arnavutluk'un başkenti Tiran'da gözaltına alınan Emre Olur, Türkiye'ye getirildi.
18.09.2022
Sedat Peker’in Danışmanı Emre Olur, İstanbul’a Getirildi için yorumlar kapalı
13
Artan gıda enflasyonu ve hayat pahalılığında yaşanan artış tedarik zincirini de etkileyince toplumsal tepkilerin artmasına neden oldu...
11.07.2022
Sri Lanka, Gana, Arnavutluk, Makedonya, Hollanda ve Arjantin’de Halk Sokaklara Döküldü için yorumlar kapalı
23
Kripto para borsası Thodex hakkında yürütülen soruşturma kapsamında kırmızı bültenle aranan şirketin kurucusu firari Faruk Fatih Özer’e yardım ve yataklık ettiği gerekçesiyle Arnavutluk vatandaşı E.H., Tiran polisi tarafından tutuklanarak cezaevine götürüldü.
22.09.2021
Arnavutluk’ta Thodex Operasyonu: Bir Kişi Tutuklandı için yorumlar kapalı
0
Arnavutluk polisi, 2 milyar dolarlık vurgunla gündemde olan Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer‘in saklandığı belirtilen eve operasyon düzenledi. Operasyonda Özer yakalanamazken, Özer’i ‘saklayan’ 2 kişinin gözaltına alındığı belirtildi.
27.04.2021
Arnavutluk’ta Thodex Kurucusu Faruk Fatih Özer’in Saklandığı Eve Operasyon için yorumlar kapalı
0
2 milyar dolarlık vurgun yapıp yurt dışına kaçan kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer yakalanması için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Ekipler, Emniyet Genel Müdürlüğü'nde toplantı yaptıktan sonra Özer'i Arnavutluk, Makedonya, Kosova ve Karadağ'da arayacak.
25.04.2021
Thodex’in Kurucusu Faruk Fatih Özer için 4 Ülkeye Ekip için yorumlar kapalı
0
Thodex kripto para borsasıyla yaklaşık 400 bin kullanıcının toplamda 2 milyar dolarıyla Arnavutluk'a kaçtığı iddia edilen Faruk Fatih Özer’in emekli bir polisi yakın koruma tuttuğu belirtildi.
25.04.2021
Thodex’in Sahibi Özer Koruma Tutmuş için yorumlar kapalı
2
En son geçtiğimiz Aralık ayında Tunus'a 5 milyon dolarlık hibe yapan Türkiye Arnavutluk'a hastane hibe edecek.
01.04.2021
Türkiye, Arnavutluk’ta Yapacağı Hastaneyi Hibe Etti için yorumlar kapalı
4
Edirne'de, Arnavutluk’tan yurda giriş yapan TIR'ın sürücüsü boş olduğunu beyan etti. TIR riskli kabul edilerek detaylı arama için TIR gümrük sahasına yönlendirildi. TIR’da özel eğitimli narkotik köpekleriyle yapılan aramada piyasa değeri 30 milyon lira olan 230 kilogram esrar ele geçirildi.
04.02.2021
Arnavutluk’tan Gelen TIR’da 30 Milyon Lira Değerinde 230 Kilo Esrar Ele Geçirildi için yorumlar kapalı
0
MSB, ''Türkiye, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Arnavutluk ve Kuzey Makedonya’dan Özel Kuvvet unsurlarının katılımıyla 25 Eylül 2020 tarihine kadar sürecek olan Balkan Ülkeleri Özel Kuvvetler Tatbikatı, Romanya’da gerçekleştiriliyor.'' açıklamasında bulundu.
17.09.2020
TÜRKİYE, YUNANİSTAN VE 4 ÜLKEDEN ROMANYA’DA ORTAK TATBİKAT için yorumlar kapalı
8