amerika

İş insanı Ethem Sancak, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde düzenlenen ‘Türkiye’nin güvenliği ve NATO’ konferansına katıldı. Bir zamanlar Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’a aşık olduğunu ilan eden Sancak, “Biz Amerika’nın desteğiyle iktidara geldik” dedi.
01.04.2022
AKP’li Ethem Sancak: ‘Biz Amerika’nın Desteğiyle İktidara Geldik’ için yorumlar kapalı
9
Rusya-Ukrayna gerilimi giderek tırmanıyor. Dün ABD ve Rusya'dan art arda yapılan açıklamalar sonrası tüm dünya, savaşın her an başlayabileceği endişesine kapıldı. ABD'nin 'işgal her an başlayabilir' açıklamasına Rusya'dan yalanlama gelse de Alman medyası savaş için 16 Şubat'ı yazdı.
12.02.2022
Rusya-Ukrayna Savaşı için Flaş İddia: Putin’in İşgale Başlayacağı Tarih Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
38
6 Ocak'taki Kongre baskınının ardından ilk defa Ohio eyaletinin Wellington kentinde miting düzenleyen ABD'nin eski Başkanı Donald Trump "Meclisi geri alacağız, Senato'yu geri alacağız, Amerika'yı geri alacağız ve bunu yakında yapacağız" dedi.
28.06.2021
Trump’tan Ohio Eyaletinde Dev Miting: ”Amerika’yı Geri Alacağız ve Bunu Yakında Yapacağız” için yorumlar kapalı
0
Amerika’nın Karadeniz’e 2 savaş gemisi göndereceğini açıklamasının ardından dünya kamuoyu bu konuya kilitlendi. Rusya’da Amerika’nın adımı hakkında yapılan açıklamada, “Karadeniz'in güvenliğini kıyıdaş ülkeler sağlamalı, ABD savaş gemileri Montrö'ye uymalı” ifadeleri kullanıldı.
10.04.2021
Rusya’dan Uyarı: Karadeniz’in Güvenliğini Kıyıdaş Ülkeler Sağlamalı, ABD Savaş Gemileri Montrö’ye Uymalı için yorumlar kapalı
0
Yunanistan'a ait savaş uçakları, Kuzey Ege'nin uluslararası sularında TCG Çeşme gemisini taciz etti. Tacizin ardından MSB açıklamada bulundu, gerekli karşılığın verildiği belirtildi. Emekli Tümamiral Deniz Kutluk konuya ilişkin çarpıcı yorumlarda bulundu.
25.02.2021
Emekli Tümamiral Kutluk: ”Amerika, Yunanistan Üzerinden Bölgede Yığınak Yapıyor’ için yorumlar kapalı
1
Tüm dünya korona virüs ile uğraşırken ABD'nin Kuzey ve Güney Karolina'da ölümcül bir bakteri yayılmaya başladı. Peki Vibrio adlı bir bakterinin yayılmaya başladığı aktarılıyor. Vibro bakterisi nedir? Vibro bakterisi nasıl bulaşıyor? İşte detaylar...
07.11.2020
ABD’DE VİBRO BAKTERİSİ ALARMI: HIZLA YAYILIYOR için yorumlar kapalı
2
Fransız Donanmasına bağlı "FS La Fayette" ile ABD Donanmasından "USS Roosevelt" muhrip gemisinin Doğu Akdeniz'de ortak tatbikat gerçekleştirildiği bildirildi.
14.10.2020
ABD VE FRANSA’DAN DOĞU AKDENİZ’DE ORTAK ASKERİ TATBİKAT için yorumlar kapalı
6
İngiltere’nin başkenti Londra’dan ABD’nin New York kentine sefer yapan yolcu uçağından ‘acil durum’ sinyali verildiği duyuruldu.
14.09.2020
İNGİLTERE’DEN ABD’YE GİDEN UÇAKTA ‘ACİL DURUM’ SİNYALİ için yorumlar kapalı
0
ABD Dışişleri Bakanlığı, Venezuela'da Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya yakınlığıyla bilinen 4 siyasetçiyi yaptırım listesine ekledi.
04.09.2020
ABD’DEN MADURO’YA YAKINLIĞIYLA BİLİNEN 4 SİYASETÇİYE YAPTIRIM için yorumlar kapalı
1
ABD'li hava yolu şirketi American Airlines, yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgınının havacılık sektörünü olumsuz etkilemesi sonucu 19 bin çalışanının işine ekim ayında son vereceğini duyurdu.
26.08.2020
ABD’Lİ HAVAYOLU ŞİRKETİNE KORONA DARBESİ: 19 BİN KİŞİYİ İŞTEN ÇIKARACAKLAR için yorumlar kapalı
0
İngiltere merkezli haber ajansı Reuters'a konuşan kaynaklar ABD'nin Irak'taki Taci Askeri Üssü'nde bulunan askerleri çektiğini ve üssün kontrolünü Irak'a verdiğini duyurdu.
23.08.2020
ABD’DEN FLAŞ IRAK HAMLESİ: ASKERİ ÜSTEN ÇEKİLDİLER için yorumlar kapalı
0
İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, ABD ve Avrupa'yı terör örgütlerine finansman ve barınma desteği sağlamakla suçladı.
02.08.2020
İRAN DIŞİŞLERİ BAKANI ZARİF’TEN ABD VE AVRUPA’YA ŞOK SUÇLAMA için yorumlar kapalı
0