Altun

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Sosyal Ağ Haritası Lansman Toplantısı'nda konuştu. Sosyal medya hakkında konuşan Altun, "Vatandaşımızın hukukunu, kamu düzenini, kamu faydasını korumak için atılması gereken her adımı atmakta kararlıyız" dedi.
25.12.2021
İletişim Başkanı Altun’dan Sosyal Medyaya Müdahale Sinyali! için yorumlar kapalı
1
75 yaşındaki vatandaşın konuşması gündem oldu, yurttaş, "Bu derece hırsızlık görmedim, 6 maaş alıyor üstüne beni tehdit ediyor, ulan sen kimsin? Ben sabah elimi yıkadığım zaman vergi veriyorum" diyerek isyan etti.
12.12.2020
75 YAŞINDAKİ VATANDAŞ İSYAN ETTİ: ‘BENİM PARAMLA ÇALIŞIYORSUN, BENİ TEHDİT EDİYORSUN’ için yorumlar kapalı
2
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkan Yardımcısı Çağatay Özdemir’in korona testi pozitif çıktı.
30.10.2020
SARAY’DA İLK KORONA VAKASI için yorumlar kapalı
4
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Washington Post gazetesine, 'Dünya, Türkiye’nin Suriye’nin kuzeydoğusu için hazırladığı planı desteklemeli' başlıklı bir makale kaleme aldı.
09.10.2019
ALTUN: TÜRK ORDUSU VE ÖSO KISA SÜRE SONRA SINIRI GEÇECEK için yorumlar kapalı
0
Mahkeme, Cumhurbaşkanlığı İletişim Danışmanı Fahrettin Altun ile eşi Fatmanur Altun’un çifte maaş almaları konusundaki haberlerle ilgili Twitter paylaşımlarına erişim engelleme kararı getirdi.
08.08.2019
ÇİFTE MAAŞA ERİŞİM ENGELİ için yorumlar kapalı
1
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un evine dört maaş girdiğini açıklamıştı. Konuya ilişkin açıklama yapan Altun’un eşi Fatmanur Altun, daha fazlasını kazanabilecek kabiliyette olduklarını ancak fedakarlık yaptıklarını öne sürdü. Altun sözlerini ‘sabrımızı sınamayın’ diye sonlandırdı.
02.08.2019
FAHRETTİN ALTUN’UN EŞİNDEN ‘4 MAAŞ’ SAVUNMASI için yorumlar kapalı
21
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve eşinin çifter maaş aldığını açıkladı.
31.07.2019
CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZEL ‘FAHRETTİN ALTUN’UN EVİNE 4 MAAŞ GİRİYOR’ DEDİ için yorumlar kapalı
3
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa ziyareti öncesinde Kaşıkçı cinayeti ile ilgili olarak, "Biz tapeleri Arabistan'a, ABD'ye ve Avrupa'ya verdik" demişti. Fransa Dışişleri Bakanlığı'ndan yalanlama geldi.
12.11.2018
FRANSA’DAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A YALANLAMA! için yorumlar kapalı
0