Albayrak

Kanal İstanbul'la ilgili tartışmalar devam ederken Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Kanal İstanbul güzergahında bulunan arazisinin imara açıldığı öne sürüldü.
28.01.2022
Berat Albayrak’a Kanal İstanbul Kıyağı! Arazisi İmara Açıldı için yorumlar kapalı
25
AK Parti kurucularından eski AKP milletvekili Kemal Albayrak, Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu'na çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.
20.12.2021
Albayrak’tan, Erdoğan’ı Kızdıracak Açıklama: “Bunların Dolarları Yurt Dışındaki Bankalarda” için yorumlar kapalı
3
Yüksek kâr oranı ve rakipsizliği ile yüksek kazançların elde edildiği içki ve sigaralara bandrol basma işini alan Berat Albayrak'ın arkadaşı devir kararı aldı. DNS İnovasyon şirketi, bir yıl bile geçmeden işi Çeçen Holding'e ait DİAS Bilişim'e devretti. Kararın, AKP'den gelen baskı sonrası alındığı tahmin ediliyor.
17.09.2021
Berat Albayrak’ın Arkadaşına Verilen İhalede Dikkat Çeken Detaylar Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
12
Halkın Kurtuluş Partisi, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski bakan Berat Albayrak, Lütfi Elvan, Yıldırım Demirören ve Ziraat Bankası Yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu.
26.07.2021
Erdoğan ve Eski Bakan Albayrak Hakkında Suç Duyurusu için yorumlar kapalı
0
Halkın Kurtuluş Partisi (HKP), Merkez Bankası’nın (MB) kime, ne kadar ve hangi kurdan sattığı bilinmeyen 126.3 milyar dolarlık rezerv satışını yargıya taşıdı.
31.03.2021
Erdoğan ve Albayrak Hakkında Suç Duyurusunda Bulunuldu için yorumlar kapalı
2
Eski CHP milletvekili ve gazeteci Barış Yarkadaş, eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın teyzesinin oğlu Bedirhan Bayka'ya Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda görev verildiğini iddia etti.
28.03.2021
Berat Albayrak’ın Kuzenine Bakanlıkta Görev Verildi İddiası için yorumlar kapalı
18
Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan Instagram üzerinden istifa ettiği günden beri kendisinden haber alınamayan Berat Albayrak için Ekonomist Emin Çapa, "Albayrak'ın nerede olduğunu merak eden benden başka kimse yok mu?" diye sordu
19.12.2020
‘BERAT ALBAYRAK NEREDE?’ için yorumlar kapalı
18
Berat Albayrak'ın istifası ile başlayan süreçten bugüne TL dolar karşısında yüzde 10 değer kazandı. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın ekonomi yönetiminde yeni bir döneme girildiği yönündeki söylemleri de kazançta etkili oldu. Borsa 1303 puana kadar çıkarak rekor kırarken, euro/TL de 9.08 seviyesine kadar geriledi.
12.11.2020
ALBAYRAK’IN İSTİFASINDAN BUGÜNE TÜRK LİRASI YÜZDE 10 DEĞER KAZANDI için yorumlar kapalı
1
Cumhurbaşkanı İletişim Başkanlığı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifasının kabul edildiğini açıkladı. Yapılan açıklamada, "Cumhurbaşkanımız tarafından yapılan değerlendirme sonunda, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın görevden af talebi kabul edilmiştir" denildi.
09.11.2020
İLETİŞİM BAŞKANLIĞI’NDAN BERAT ALBAYRAK’IN İSTİFASI HAKKINDA AÇIKLAMA: GÖREVDEN AF TALEBİ KABUL EDİLMİŞTİR için yorumlar kapalı
2
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Instagram hesabından 'istifa açıklaması' yapıldı, Twitter hesabı silindi. Konuya ilişkin bakanlıktan henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Reuters istifa haberinin ardından Türk Lirası'nın değer kazandığını duyurdu.
09.11.2020
REUTERS: ‘TÜRK LİRASI, ASYA BORSALARINDA YÜZDE 1’DEN FAZLA DEĞER KAZANDI’ için yorumlar kapalı
1
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak yaptığı açıklamada, “020 Ocak- Eylül döneminde 25.9 milyon ton üretim ile Türkiye’nin, Almanya’yı geride bıraktı” dedi.
03.11.2020
DOLAR REKOR KIRARKEN BAKAN ALBAYRAK ‘TÜRKİYE ALMANYA’YI GERİDE BIRAKTI’ DEDİ için yorumlar kapalı
3
Dolar her geçen dakika rekor üzerine rekor kırarken Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ekonomik güven endeksine ilişkin açıklama yaptı: Battık, bittik yaygarasıyla algı oluşturmaya çalışanlara inat ekonomimize güven artıyor!
28.10.2020
DOLAR REKOR KIRARKEN BAKAN ALBAYRAK ‘EKONOMİMİZE GÜVEN ARTIYOR’ DEDİ için yorumlar kapalı
0