AKP'li

Diyarbakır’da geçen yıl rüşvet soruşturmasında gözaltına alınıp, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan AKP'li eski Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, geçtiğimiz hafta yeniden gözaltına alınıp serbest bırakılmıştı. Beyoğlu hakkında 1 yıl sonra "kaçma veya delilleri karartma ihtimali nedeniyle" yeniden yakalama kararı çıkarıldı. Evinde gözaltına alınan Beyoğlu tutuklanarak ceza evine gönderildi...
17.07.2024
0
30
İstanbul’da yeşil alan ve deprem toplanma alanına ihtiyaç varken AKP’li Üsküdar, Bağcılar ve Tuzla Belediyesi arazilerini satışa çıkarıp yapılaşmaya açacak. AKP’li Zeytinburnu Belediyesi ise park alanına kapalı yüzme havuzu inşa edecek.
12.03.2023
İstanbul’daki AKP’li İlçe Belediyeleri, Yeşil Alanları Yapılaşmaya Açtı için yorumlar kapalı
6
AKP’li 6 Antalya milletvekili Antalya Diplomasi Forum Vakfı kuruyor. Vakfın merkezi Antalya olacak ve bölgesel, uluslararası konularda dünya çapında tanınmış siyasetçilerin katılacağı toplantıları organize edecek. Vakıf merkezi için ücretsiz arsa tahsis edilecek, gelir olarak da her türlü bağış alabilecek.
04.11.2022
AKP’li 6 Antalya Milletvekili Kendilerine Vakıf Kuruyor için yorumlar kapalı
25
Konya'nın Seydişehir ilçesinde çoğunluğunun AKP'li olduğu belirtilen 50 kadın CHP'ye katıldı.
20.03.2022
AKP’de Yaprak Dökümü Devam Ediyor: Konya’da Çoğunluğu AKP’li 50 Kadın CHP’ye Katıldı için yorumlar kapalı
8
AKP'li Samsun Büyükşehir Belediyesi, parkın bir kısmını yıkıp Kent Yönetim Merkezi ile ilçe terminali yapmaya başladı. Mimarlar Odası her iki inşaat için yargıya gitti. Mahkeme yürütmeyi durdurma kararı vermesine rağmen belediyenin inşaatları yapmaya devam ettiği ortaya çıktı.
10.01.2022
AKP’li Samsun Büyükşehir Belediyesi, Mahkeme Kararını Hiçe Saydı için yorumlar kapalı
10
AKP'li Çorum Belediyesi eski Başkan Muzaffer Külcü döneminde yapımına başlanan 65 milyon lira bedelli yeni belediye binası ve hizmet kampüsü inşaatı da yarıda kaldı. Yeni Başkan Halil İbrahim Aşgın bitirmek için 15 milyon lira kredi çekti. Ancak binada bir ilerleme olmadı. 3 yıldır bitirilemeyen yeni hizmet binası bu kez 33...
24.06.2021
Çorum’da, Milyonlarca Lira Harcanıp Tamamlanamayan Belediye Binası İçin Yeni İhale için yorumlar kapalı
1
AKP’li Sakarya Karasu Belediyesi, borçları nedeniyle icra takibine düşen çalışanlarına 6 ay içinde borçlarını kapatmaları için ihtarname gönderdi. Ödememeleri durumunda işten atılacaklarını bildirdi. İşçilere yollanan ihtarnamede, borçlarını ödememeleri durumunda çalışanların iş akitlerinin feshedileceğini bildiren Belediye, “borç yükünün çalışanın iş verimini düşürmesini” buna gerekçe olarak öne sürdü.
18.03.2021
AKP’li Belediyeden Çalışanlara İşten Atarım Tehdidi için yorumlar kapalı
1
AKP’li Çekmeköy Belediyesi araç kiralama ihalesi yaptı. İhaleye giren bir şirket 43 milyon TL, diğeriyse 68 milyon TL istedi. İhaleyi 68 milyonluk teklifin sahibi kazandı.
09.07.2020
AKP’Lİ ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ İSRAFA DOYMUYOR için yorumlar kapalı
5
AKP’li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, makamında İsmailağa Cemaati müritlerini ağırladı.
05.07.2020
AKP’Lİ AĞRI BELEDİYESİ’NE ‘CEMAAT’ ÇIKARMASI! için yorumlar kapalı
24
Zonguldak'ın Kozlu ilçesinin AKP'li Belediye Başkanı Ali Bektaş, yerel bir televizyonda katıldığı programda hakkında olumsuz haber yapan gazetecilere tehdit yağdırdı. Hakkında yazılanların yalan olduğunu öne süren Bektaş, "Adalet gereğini yapmasa da ben yapacağım. Herkese gereğini yapacağım. Kimse sokakta rahat dolaşamayacak. Benim çocuğuma, onuruma, şerefime dokunan insanın onuruna, şerefine dokunurum. Tehdit...
03.06.2020
AKP’Lİ BELEDİYE BAŞKANDAN GAZETECİLERE TEHDİT: YARGI GEREKENİ YAPMAZSA BEN YAPARIM için yorumlar kapalı
2
AKP’li Burhaniye Belediyesi’nin akaryakıt alımına dair ihalesindeki rekabeti engelleyen maddeler nedeniyle ihaleyi son üç yıldır aynı firma ‘kazanıyor’.
13.11.2018
AKP’Lİ BELEDİYEDEN ‘ADRESE TESLİM’ İHALE için yorumlar kapalı
1
Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesi Belediye Başkanı Ahmet Sungur'un oğlu Metin Sungur (26), otomobilin içinde silahla başından vurulmuş halde bulundu.
14.10.2018
AKP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI’NIN OĞLU BAŞINDAN VURULDU! için yorumlar kapalı
4