AKP’li Arnavutköy Belediyesi

AKP’li Arnavutköy Belediyesi’nin 4.6 milyonluk seyir terası ihalesini bakan yardımcısı Mücahit Demirtaş’ın kardeşi Celal Demirtaş'ın şirketi kazandı. İhaleye sadece tek teklif sunuldu. Şirket, AKP’li belediyeden daha önce de ihale almıştı.
19.06.2023
Bakan Yardımcısının Kardeşine AKP’li Belediyeden Milyonluk İhale için yorumlar kapalı
2
AKP’li Arnavutköy Belediyesi, korunması gereken ve endemik bitki türlerinin yer aldığı Karaburun Kumsalı’na, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) tüm itirazlarına rağmen beton döküyor.
09.04.2023
AKP’li Arnavutköy Belediyesi, Özel Korunması Gereken Alan’a Beton Döküyor için yorumlar kapalı
40
İBB’nin atıl durumdaki arsa satışını engelleyen AKP’liler, partilerine ait belediyelerde çok sayıda parseli satış listesine eklemeye devam ediyor. Son olarak AKP’li Arnavutköy Belediyesi 29 parseli birden satışa çıkardı.
06.11.2022
AKP’li Arnavutköy Belediyesi 29 parseli Birden Satışa Çıkardı için yorumlar kapalı
5
İstanbul’da AKP’li Arnavutköy Belediyesi’nin düzenleyeceği sosyal yardım kampanyasında dağıtmak üzere mal almak için açtığı ihaleyi, AKP’den milletvekili aday adayı olan Rizeli iş insanı Hüseyin Memişoğlu ve ailesine ait şirket aldı. Şirket ihaleye tek başına girdi.
20.10.2022
Arnavutköy Belediyesi’nin İhalesi Yandaşa Gitti için yorumlar kapalı
12
AKP’li Arnavutköy Belediyesi’nin özel davet usulü ile düzenlediği hibrit çim saha ihalesini, İskenderun Belediyesi ve Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin AKP’li meclis üyesi, iş insanı Erdem Ünlüçetinkaya’nın şirketi kazandı.
28.09.2022
AKP’li Meclis Üyesinin Şirketine 7,1 Milyonluk İhale! için yorumlar kapalı
35
AKP’li Arnavutköy Belediyesi, 2015 yılında Kanal İstanbul’un merkezindeki 100 arazisini 150 milyon TL bedelle TOKİ’ye sattı. Ancak, TOKİ’nin bu bedelin 50 milyon TL’sini belediyeye ödemediği ortaya çıktı.
18.10.2021
TOKİ ve AKP’li Arnavutköy Belediyesi Arasında Arazi Oyunu için yorumlar kapalı
7