akit

Hayat pahalılığına ilişkin tartışmalar sürerken, Yeni Akit gazetesi 'İşte 4 lezzetli bayat ekmek tarifi' başlıklı bir haber yayınladı.
03.11.2021
Zamlar Gündemdeyken Akit’ten Tepki Çeken Haber: ‘İşte 4 Lezzetli Bayat Ekmek Tarifi’ için yorumlar kapalı
1
İktidar medyası Akit, 28 Şubat davasında tutuklanan generaller üzerinden isim vermeden Erdoğan'ı hedef aldı. Akit, Erdoğan'ı hedef aldığı haberi manşetten servis etti.
26.08.2021
Yeni Akit, Erdoğan’ı Üstü Kapalı Tehdit mi Ediyor? için yorumlar kapalı
1
Bir dönem FETÖ'nün gazetesi Zaman'da yazan Liberal Düşünce Topluluğu kurucusu Atilla Yayla ve AKİT'in danıştığı avukat Kerami Özdemir, Mustafa Kemal Atatürk'ü hedef aldı.
21.07.2021
Akit’in Avukatı Kerami Özdemir ve Atilla Yayla’dan Atatürk’e Çirkin Sözler için yorumlar kapalı
70
CHP Giresun Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Necati Tığlı, üniversiteler için “neredeyse fuhuş evleri” diyen Sakarya Üniversitesi, Tarih Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
23.12.2020
ÜNİVERSİTELER İÇİN ‘FUHUŞ EVLERİ’ DİYEN SOFUOĞLU HAKKINDA SUÇ DUYURUSU için yorumlar kapalı
0
10 Eylül’de kendisine tebliğ edilen yazı ile sözlü savunma yapması için bakanlığa çağrılan, Atatürkçü ilahiyatçı, yazar, öğretmen Cemil Kılıç, ihraç ediliyor. Kılıç, Akit Gazetesi ve tarikatlar tarafından uzun süredir hedef gösteriliyordu.
15.09.2019
AKİT’İN HEDEF GÖSTERDİĞİ İLAHİYATÇI CEMİL KILIÇ İHRAÇ EDİLİYOR için yorumlar kapalı
51
Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'ın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde kaleme aldığı “8 Mart’ta ne oldu?” başlıklı yazısına soruşturma başlatıldı.
05.07.2019
KADINLARA FAHİŞE DİYEN AKİT YAZARI DİLİPAK HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI için yorumlar kapalı
0
Kamu kurumlarının reklamları İstanbul seçimi öncesi iktidara yakın medyaya aktı. 7 Mayıs-14 Haziran arasında Sabah, Akit, Akşam, Güneş, Star, Yenişafak ve Takvim gazetelerine kamu bankaları ve THY her gün ilan verdi. CHP Milletvekili soru önergesi verdi.
17.06.2019
KAMU REKLAMLARI YANDAŞ MEDYAYA AKIYOR için yorumlar kapalı
5
Yeniakit.com.tr'ye konuşan Akademisyen Sosyolog Dr. Muhsin Yılmazçoban, bazı okullarda teneffüs zili olarak 'Hababam Sınıfı' film müziğinin kullanılmasına dair uyarılarda bulundu.
09.06.2019
AKİT: OKULLARDA ÇALAN HABABAM SINIFI MÜZİĞİ ÖĞRENCİLERİN BİLİNÇALTINDAKİ OLUMSUZLUKLARI ORTAYA ÇIKARIYOR için yorumlar kapalı
1
Akit gazetesinin hedef gösterdiği Atatürkçü,aydın kimliği ile tanınan ilahiyatçı-yazar Cemil Kılıç, Rami Atatürk Anadolu Lisesindeki görevinden Ocak ayında uzaklaştırılmıştı.
15.04.2019
AKİT’İN HEDEF GÖSTERDİĞİ CEMİL KILIÇ TEKRAR GÖREVDEN ALINDI için yorumlar kapalı
14
25.11.2018
FETÖ’NÜN İADESİ İÇİN DOSYA HAZIRLANIYOR! için yorumlar kapalı
6
Gerici Akit Gazetesi yine provokasyon yaratacak bir görselle Atatürk'e saldırdı.
16.11.2018
AKİT PROVOKASYONU DUR DURAK BİLMİYOR için yorumlar kapalı
0
Kovulan Akit yazarının iddiası: Arınç büro çalışanı kadını hamile mi bıraktı? Yeni Akit'ten kovulan köşe yazarı Mehtap Yılmaz, Bülent Arınç'ın büro çalışanı bir kadını hamile bıraktığını iddia etti.
23.10.2018
ARINÇ HAMİLE Mİ BIRAKMIŞ?? için yorumlar kapalı
60