SON DAKİKA

Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Avcı: ”Sedat Peker Bildiklerinin Henüz Yüzde 3’ünü Anlattı”

Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Hanefi Avcı, organize şuç örgütü lideri Sedat Peker’in anlattıklarının henüz ‘yüzde 3’ünde olduğunu söyledi.

Bu haber 08 Haziran 2021 - 3:47 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Hanefi Avcı, HaberTürk’te Fatih Altaylı’nın konuğu oldu.  

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in yayınladığı videolar ve iddialara ilişkin yorumlardan bulunan Avcı, ”Sedat Peker bildiklerinin henüz %3’ünü anlattı. 30 yıldır bu işin içinde bildiği çok şey var, devam edecek” ifadelerini kullandı.  

Avcı şöyle konuştu: ”Bunların hepsini kendi hatırlayamaz, siz sorarsanız hatırlar. Hatta bazı araştırmalar yapılır da karşı belgeler konulursa çok rahat bazı şeyleri ortaya dökebilir diye düşünüyorum.  

Atatürk'ün Katilleri

Çünkü 30 yıllık bir dönemde bulundukları konumdan ötürü orda olan herşeyden haberdar olurlar. Herşeyle ilgili bilgi sahibidirler. Kendileri karışmasa bile kendilerine malumat gelir. 

İkincisi emniyetle ilişkiler, yargıda ve bürokrasideki ilişkiler. Buradan bilgi akar. Suç örgütleri bu konuda çok yeteneklidirler, bürokratik işleri aşmayı çok iyi bilirler. İnşallah anlatmaya devam eder, çok önemli şeylerin ortaya çıkacağı kanaatindeyim” ifadelerini kullandı. ”

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!