SON DAKİKA

ERDOĞAN İÇİN AMBULANSA GEÇİŞ İZNİ VERMEDİLER!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın bugünkü Bursa ziyareti nedeniyle trafiğe kapatılan yolda hasta taşıyan ambulansın geçişine izin verilmemesi vatandaşları isyan ettirdi.

Bu haber 16 Şubat 2019 - 17:25 'de eklendi.

Partisinin seçim mitingi için Bursa’ya gelen AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için kapatılan Atatürk Caddesi’nde bir ambulans, sirenlerini çalıştırmasına rağmen yol açılmadı ve hasta dakikalarca Bursa Devlet Hastanesi’ne ulaştırılamadı.

 

AMBULANSA İZİN VERMEDİLER

Erdoğan’ın cuma namazını Ulucamii’de kılmak istemesi üzerine saatlerce kapalı olan Atatürk Caddesi trafiği Cemal Nadir Caddesi’nden Bursa Devlet Hastanesi istikametine doğru yönlendirildi, bu nedenle kilometrelerce uzayan kuyruklar oluştu. Oluşan trafik sıkışıklığına giren ve acil hasta taşıyan bir ambulans, yurttaşların tepkilerine rağmen yolu açmayan trafik polisleri nedeniyle Bursa Devlet Hastanesi’ne dakikalarca ulaşamadı.

VATANDAŞ İSYAN ETTİ

Ambulansın yolun açılması için sirenlerini çalıştırmasına rağmen yolu trafiğe açmayan polise yurttaşlardan tepki geldi. Onlarca yurttaşın araçlarından inerek polise tepki göstermesine rağmen verilen talimat gereği yolu açamayan polislerle halk arasında gerilim yaşandı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!