SON DAKİKA

DEVLET ŞEREF MADALYASI TAKTILAR!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde TBMM Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti 27. Başbakanı Binali Yıldırım’a Devlet Şeref Madalyası Tevcih Töreni’ne katılıyor.

Bu haber 13 Temmuz 2018 - 12:23 'de eklendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşması sırasında “Binali Yıldırım bazıları gibi yolunu şaşırmadı” ifadesini kullandı. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları:

  • Sayın Binali Yıldırım, 2002’den beri ülkemizin kalkınması, ülkemizin refahı için ortaya koyduğu çabayla gönlümüzde müstesna bir yer edinmiştir. Bizim burada takdim ettiğimiz madalya sadece devletimiz ve halkımız adına gösterilen fedakarlıklar karşısında fedakarlık nişanesidir. Vatanına imanla bağlı, milletine gönülden sevdalı hizmet ehlini, yeni projeler, yeni eserler ve çok daha büyük projeler için teşvik etmektir.

Türkiye’nin son başbakanı Binali Yıldırım 2002’den beri aldığı görevlerle milletimizin refahı için koyduğu çabalarla hepimizin gönlünde yer edindi. Ülkemize milletvekili, başbakan olarak hizmet eden Yıldırım, TBMM Başkanı olarak çalışmalarına devam edecek.

DEVLET ŞEREF MADALYASI

Eski Başbakan ve yeni sistemin ilk Meclis Başkanı Binali Yıldırım’a Devlet Şeref Madalyası verildi.

BİNALİ YILDIRIM AĞLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Binali Yıldırım’ın hizmetlerinden bahsederken Yıldırım’ın gözyaşlarını tutamadığı kameralara yansıdı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!