SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gedikli, görevinden ayrıldı

Sosyal medya hesabı Twitter’dan açıklama yapan Bülent Gedikli, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Başdanışmanlığı görevini bıraktığını belirtti.

Bu haber 15 Aralık 2017 - 0:50 'de eklendi.
Abone ol

Sosyal medya hesabı Twitter’dan açıklama yapan Bülent Gedikli, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Başdanışmanlığı görevini bıraktığını belirtti.

Gedikli açıklamasında, “Cumhurbaşkanı Başdanışmanlık görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum. Bu yeni bir karar değildi. KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliği ve Sabahattin Zaim üniversitemizde, yani reel sektörde ve akademik hayatta daha güçlü, daha müreffeh, daha güzel bir Türkiye için üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur. pic.twitter.com/penWh2jEiF

— Dr.Bülent Gedikli (@BuGedikli) December 14, 2017

​Gedikli, AK Parti Kurucu Üyesi imzasıyla paylaştığı açıklamada, “Siyasetimizi koltuklarda değil, sahada üreterek, öğreterek daha güçlendirmek için çalışarak yapacağız. Yani daha aktif, daha üretmemiz gereken bir dönem başlıyor. Başta 16 yıl önce birlikte AK Partimizi kurduğumuz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” ifadelerine yer verdi.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!