SON DAKİKA

CHP’de ‘bütçe’ alarmı: Tüm vekillere ‘Cumartesi’ çağrısı

Meclis Genel Kurulu’nda 16 Aralık Cumartesi günü görüşülecek olan İçişleri Bakanlığı bütçesi için CHP’de adeta alarm verildi.

Bu haber 14 Aralık 2017 - 17:15 'de eklendi. 81

Meclis Genel Kurulu’nda 16 Aralık Cumartesi günü görüşülecek olan İçişleri Bakanlığı bütçesi için CHP’de adeta alarm verildi. Genel Kurul’da Cumartesi günü bütçede konuşacak milletvekillerinde değişiklik yapıldı, milletvekillerinden de Genel Kurul’da olmaları istendi.

Meclis Genel Kurulu’nda 16 Aralık Cumartesi günü İçişleri Bakanlığı bütçesi görüşülecek. CHP, Cumartesi günü bütçe görüşmelerinde konuşacak milletvekillerinde değişiklik yaptı. Cumartesi günü grup başkanvekilleri ve Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan konuşacak.

MİLLETVEKİLLERİNE SMS ÇEKİLDİ, GENEL KURUL’DA OLMALARI İSTENDİ

Daha önce yapılan duyuruda listede isimleri belirtilen milletvekillerinin çizelgedeki tarihlerde TBMM Genel Kurulu’nda nöbetçi olarak bulunmaları gerektiği ifade edilmişti. Milletvekillerine gönderilen SMS ile 16 Aralık Cumartesi günü Genel Kurul’da bulunmaları istendi.

Milletvekillerine gönderilen mesajda, “TBMM Genel Kurulunda 16 Aralık 2017 Cumartesi günü İçişleri Bakanlığı Bütçesi görüşüleceğinden daha önce bildirilen nöbet programının, belirtilen tarih için uygulanmayacağına karar verilmiştir. Bu nedenle, tüm milletvekillerimizin Cumartesi günü saat: 11:00’da başlayacak olan Genel Kurula eksiksiz ve mazeretsiz olarak katılmaları gerekmektedir. Önemle duyurulur” denildi.

(ANKA)

Parlamentohaber.com | Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın