SON DAKİKA

CHP İstanbul İl Başkanlığı için kritik toplantı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yarın CHP İstanbul İlçe Başkanları ile Ankara’da görüşecek. Kılıçdaroğlu’nun toplantıda İstanbul

Bu haber 08 Ocak 2018 - 9:21 'de eklendi. 67

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yarın CHP İstanbul İlçe Başkanları ile Ankara’da görüşecek. Kılıçdaroğlu’nun toplantıda İstanbul İl Başkanlığı seçimi öncesi fikir alışverişinde bulanacağı öğrenildi. Geçen hafta Canan Kaftancıoğlu’nun adaylığını açıklamasının ardından CHP’nin yeni İstanbul İl Başkanı’nın kim olacağı merak konusu haline gelmişti. Kaftancıoğlu mevcut durumda tek kadın aday olarak öne çıkıyor.

Gerçek Gündem’de yer alan habere göre, CHP’nin İstanbul’daki 39 ilçe başkanı yarın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile fikir alışverişi yapacak. Gelecek hafta yapılacak olan İstanbul İl Başkanlığı seçimi öncesi gerçekleşecek olan görüşme, saat 15.00’te başlayacak. Kılıçdaroğlu’nun ilçe başkanlarının sürece ilişkin görüşlerini dinleyeceği belirtiliyor.

CHP İstanbul İl Başkan Adaylığı için Canan Kaftancıoğlu, Cemal Canpolat, Çetin Soysal, Süleyman Çelebi ve Kemal Kumkumoğlu’nun aday olması bekleniyor.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın