Cengiz Han Ata’dan Sonra Bir İlk! Kurt Başlı Altın Tuğ, Genel Başkan Kahveci Tarafından Açıldı!

Cengiz Han Ata’dan sonra tekrar Sayın Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci tarafından Göktuğ’un 5. yılında Ordu İl Beyliği açılışında 9 Tuğ’un toplamı olan Türklerin sembolü, ongunu olan kurdun bayraklaştırılmış hali “Kurt Başlı Altın Tuğ” açıldı.

Cengiz Han Ata’dan Sonra Bir İlk! Kurt Başlı Altın Tuğ, Genel Başkan Kahveci Tarafından Açıldı!
Yayınlama: 17.01.2023
Düzenleme: 17.01.2023 16:27
144
A+
A-

İl açılışlarına tam gaz devam eden Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Denizli Ocağının açılışının ardından, Ordu il ocağının açılışı ile Türkiye genelindeki Ocak sayısını yirmi sekize yükseltti.

Ordu İl Beyliği’nin açılışına Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci öncülüğünde, Genel Başkan Yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri,  İl Başkanları ve üyeleri katıldı. Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Ordu İl Beyliği’nin açılışı Kurucu İl Başkanı Mücella Yılmaz’ın başkanlığında, vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI, ORDU İL BEYLİĞİ AÇILDI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra, “YA DEVLET ATATÜRKLEŞECEK, YA ATATÜRKLER DEVLETLEŞECEK” sloganı ile yola çıkan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Stratejist-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

”TÜRKLERİN SEMBOLÜ, ONGUNU OLAN KURDUN BAYRAKLAŞTIRILMIŞ HALİ”

”Devrimcisi, solcusu, kurt sembolünün, Türk milletine ait sembol olduğunu ve Başbuğ Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk’ün ongunu olduğunu bizden öğrendi. Bu bir. İkincisi bizim ocak teşkilatlarımızda Alevicilik, Sunnicilik, sağcılık, solculuk, ateistlik, o bu şu yok. Biz de birlik var. Nasıl bir birlik? Sadakat üzerine, bizim zenginliğimiz yok. Sadakat üzerine kurulmuş sadıklar planı birliği gibi bir birliğimiz var.

Ordu’nun Altınordu ilçesinde plaka elli iki, yedi bir daha yedi geldi bakın. Bir daha yedi geldi. Yediden yetmiş yediyi tamamlıyoruz. Türklerin sembolü, ongunu olan kurdun bayraklaştırılmış hali. Oğuz Kaan atamız. Cengizhan atamızdan sonra ilk kez Dünya Türklüğü içerisinde, Türk dünyası içerisinde, devleti ebed müddet sözünün devamı olacak şekilde Kurt başlı tuğun altın hali. Kurtbaşlı altın tuğ. Atabey Türk Ocakları tarafından Göktuğ’un beşinci senesinde Göktuğ gökten seçilmiş olmak, göğün seçiminin yere tezahürü altın başlı, altın kurt başlı tuğ.” ifadelerini kullandı.

”KURT BAŞLI ALTIN TUĞ ATABEY HÜSEYİN HAKKI KAHVECİ’YE AİTTİR ”

Kendisini Altınordu da açıyoruz. Tüm Türkiye ye Türklük camiasına, yüce Türk ulusuna rahmetli dedemiz Cengiz dedemize, rahmetli dedemiz Oğuz dedemize. Atatürk dedemize, Fatih dedemize, Atahan dedemize, Ataman dedemize. Hepsine. Rahmetle ve minnetle ben Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci olarak ve benimle yol yürüyen sadakatle yola devam eden tüm arkadaşlarımızın huzurlarında Türk dünyasına ve dünyaya tüm cihana hakim olan Gök Tuğ altın başlı kurt tuğu şimdi açılıyor arkadaşlar ve Kurt başlı Altıntuğ burada. Kurt başlığı altın tuğ.

En son Türk Moğol İmparatoru Cengiz Han dedemizin dünya hakimiyeti için kabul edilmiş olan bütün dünyanın ibretle baktığı ve bugünlerde istemedikleri halde karşılarına çıkan Türk kadim devletinin en büyük sembolizmi olan tüm cihana hakim olana kadar sembolizminin tuğu Sirius’un Kurt Başlı Altın Tuğu Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci’ye aittir. Atabey Türk Ocaklarına aittir. Altın başlı kurt tuğumuz, Göktuğumuz kutlu olsun. Tüm ocaklarımıza kutlu olsun.” dedi.

Kahveci konuşmasına şu şekilde devam etti;

”Afganistan’da Taliban bir şey yaptı. Araba yaptı Arabanın adı ne biliyor musunuz? Mada dokuz Mada. Mada’yı tersten bir okuyun. Dokuz. Dokuz adam dokuz Oğuz. Türk yoksa ne din var, ne Afganistan var, ne o var ne bu var. Evet Türk var Buradan Taliban’a da mesaj. inandıklarınız sizi kurtaramayacak. Cengizhan ne kadar bunlardan, bu tiplerden varsa hepsini yakmıştı. Ben de sözlerimin içerisinde, tanrılarınız da sizi beraber yakacağız diye bir cümle söylüyorum. Bunu bilerek söylüyorum. Üç buçuk milyon gökteki ordumuz, yere, inecektir, inmektedir.

Temiz ruhlar, temiz bedenlere, Kuvayi Milliye Oratoryosunda yazdığı gibi geçmeye başlamıştır. Bu iş bitmiştir. Bu tuğu benden öldükten sonra ancak müzede kalabilir. Başka bir yerde kalamaz. Atatürk’ün Türkleri altın başlı kurt başlı tuğu kaldırmış Türklerdir. Altın sarısı saçları olan Gök gözleri olan Başbuğun, Göktuğunu da altı saçlarında, rüzgarla biz dalgalandırdık. Nedir? Büyük ölümlere matem gerekmez, fikirlerine bağlılık gerekir. En başta beş sene boyunca süreçle ilgili hiç hata yapmadım. Söylediğim her şey bu gün kaynaklarından ulaşılıyor. Ve bizim söylediğimiz ortaya çıkıyor. Bütün bilgi ben ne söyledim? Yaradan’a aittir. Ben hiçim oradan geleni ben harmanladım, yazdım, gittim, gittim. Sizlere aktarmaya çalıştım. Dokuz tuğun üstüdür altın tuğ. Dokuz tuğ. Dokuz büyüğüdür, altınbaşı tuğ kutlu olsun.

Ordu il beyliğimiz plaka elli iki. Atatürklere, tüm Türkiye’ye, tüm Türk dünyasına kurt başlı tuğumuzla dokuz tuğun büyüğü, kurt başlı tuğumuzla hayırlı, uğurlu, kutlu, mutlu olsun. Selam olsun Atabey Türk Ocakları’na. ” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Daha sonra Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci, Ordu İl Hanımız Mücella Yılmaz’a mazbatasını takdim etti.

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin çok çarpıcı açıklamalarını alttaki videodan izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı