SON DAKİKA

‘Bu Olay Beni Çok Etkiledi’ Diyen Sedat Peker Videoları Neden Çekiyor?

Suç örgütü lideri Sedat Peker, sabah saatlerinde yayınladığı 8’inci videosunda mekan değişikliğine gitti. Peker’in masa üzerine koyduğu zarflar ise sosyal medyada en çok tartışılan konulardan biri oldu.

Bu haber 30 Mayıs 2021 - 14:42 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, bugün yayınladığı 8. videoda, videoları çekmeye sinirle başladığını söyledi. Peker, “İlk sefer sinirle yaptım, şimdi inanın niye yaptığımı ben de bilmiyorum” dedi.

İslam tarihinde bir olayın kendisini çok etkilediğini anlatan Peker, geçmiş bir olaydan örnek verdi. “Bu olay bende çok farklı bir etki yaratmıştı” ifadelerini kullandı. 

Mekke’deki 40 büyük ailenin Müslümanlara yönelik boykotunu ve bu boykotu yapan aileler arasında yer alan bir ailenin Müslümanlara yardım ettiğini aktaran Peker, zaman geçtikten sonra yardım eden kişiye “Niçin yaptın?” diye sorulduğunu ve o kişinin “Bilmiyorum, içimden geldi” dediğini ifade etti. 

Atatürk'ün Katilleri

Peker, “Şimdi içimden geliyor yapmak biliyor musunuz? Yok öldüreceğiz, cezaevine attıracağız. Ya sizden korkan sizin gibi olsun.” dedi. 

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!