SON DAKİKA

Bolu Belediye Başkanı Özcan: “Benim Partimin de Bir Politikası Yok”

Sığınmacılara yönelik zam önerisi ve belediye meclisinde çay fırlatmasıyla gündemden düşmeyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, bu kez CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alarak “Benim partimin de bir politikası yok” açıklamasında bulundu.

Bu haber 06 Ağustos 2021 - 3:12 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Suriyeli sığınmacılara yönelik su ve katı atık ücretlerinde zam önerisiyle çok konuşulan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde belediye meclisi toplantısında çay atmasıyla da haberlere konu olan Özcan, bu kez partisini ve Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan söylemlerde bulundu.

KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU ELEŞTİRDİ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan paylaştığı bir videoda “İktidarımızda Suriyeli misafirlerimizle helalleşip iki yılda memleketlerine uğurlayacağız.” açıklamasını yapmıştı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise bu ifadelere cevap mahiyetinde açıklamalarda bulunarak Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi.

“BENİM PARTİMİN DE POLİTİKASI YOK”

Belediye meclis toplantısında sığınmacılara yönelik konuşan Özcan, “Benim partimin de bir politikası yok. Bizim genel başkan da çıkıyor ‘2 yıl içinde geri göndereceğiz’ diyor. Nasıl göndereceksin altını doldurdun mu? Şu an da herhangi bir şey yok” ifadelerini kullandı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!