SON DAKİKA

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ’NDE BÜYÜK YANGIN

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) kuzeydoğusundaki Ajman Emirliği’nde yer alan sanayi bölgesinde büyük çaplı bir yangın çıktı.

Bu haber 06 Ağustos 2020 - 1:42 'de eklendi.

BAE’de yayınlanan Al-Khaleej gazetesinin haberinde göre Ajman Emirliği’nde yer alan sanayi bölgesinde büyük çaplı bir yangın çıktı.

Habere göre sivil savunma itfaiye teşkilatı ekipleri, Ajman’daki ‘halk pazarında’ çıkan yangını kontrol altına almaya çalışıyor.

Gazete ayrıca yangının çıktığı yerin yakınından geçen otoyoldan çekilen bir videoyu yayınladı. Videoda çok geniş bir alanda çıkan kuvvetli yangından göğe yükselen siyah duman bulutları görüntüleniyor.

Gündüzleri hava ısısının 50 santigrat dereceyi geçtiği yaz döneminde BAE’de büyük yangınlar sıklıkla görülebiliyor.

‘BAE’de pazarda çıkan yangın kontrol altına alındı, can kaybı yok’

BAE’de yayınlanan Emarat Al Youm sitesinin haberine göre, ülkenin kuzeydoğusundaki Ajman Emirliği’nde yer alan bir pazarda çıkan büyük çaplı yangın kontrol altına alındı, yangında can kaybı olmadı.

Haberde, Ajman Emirliği’nde yer alan bir pazarda çıkan büyük çaplı yangının yerel sivil savunma itfaiye teşkilatı ekipleri tarafından kontrol altına alındığı, yangında can kaybı olmadığı ifade edildi.

Yangına müdahale eden Ajman itfaiye ekibine Dubai, Şarika ve Ummül-Kayveyn gibi komşu emirliklerden gelen itfaiyecilerin de yardım ettiği vurgulandı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!