SON DAKİKA

Başbakan Yıldırım: Diploması olmayan adamın etrafında fırıl fırıl dönüyorlar

Yıldırım, Troia Kültür Merkezi’nde Çanakkale 18 Mart Üniversitesi akademik yılı açılışı ve fahri doktora tevcih töreninde konuştu ve FETÖ’ye dair şunları söyledi: “FETÖ ile mücadele çalışmalarına değinen Yıldırım “Bir bakıyorsunuz hiçbir birikimi olmayan, diploması olmayan bir adamın etrafında, üniversite okumuş adamlar, profesör olmuş adamlar fırıl fırıl dönüyor.

Bu haber 29 Eylül 2017 - 17:16 'de eklendi. Son Güncelleme29 Eylül 2017 - 19:13

Yıldırım, Troia Kültür Merkezi’nde Çanakkale 18 Mart Üniversitesi akademik yılı açılışı ve fahri doktora tevcih töreninde konuştu ve FETÖ’ye dair şunları söyledi:

“FETÖ ile mücadele çalışmalarına değinen Yıldırım “Bir bakıyorsunuz hiçbir birikimi olmayan, diploması olmayan bir adamın etrafında, üniversite okumuş adamlar, profesör olmuş adamlar fırıl fırıl dönüyor. Yarım bıraktığı ekmeği kapıp yemek için, yarım bıraktığı yemeği yemek için kavga ediyorlar. Akla ziyan bir iştir. Böyle bir şey olur mu?  Allah akıl fikir vermiş. Allah bize engin bir muhakeme kabiliyeti vermiş. Tabi inancımız var inanacağız ama inancımızın istismar edilmesine kullanılmasına izin vermeyeceğiz. Belli örgütlere aklımızı kiraya verip satmayacağız.”

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!