SON DAKİKA

Bakan Soylu’nun Veyis Ateş’e Araç ve Koruma Polisi Verdi İddiası

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, son paylaşımıda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun gazeteci Veyis Ateş’e araç ve koruma polisi verdiğini iddia etti.

Bu haber 15 Haziran 2021 - 1:28 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker yaptığı açıklamada, ”Süleyman Soylu rüşvet işlerini organize ettirdiği Veyis Ateş’e devlete ait olan araç ve koruma vermiş.” dedi.

İşte o açıklama:

1-Kıymetli dostlarım, bu süslü sülüman varya, rüşvet işlerini organize ettirdiği veyis ateşe devlete ait olan mercedes araç, ve aynı bana verdiği gibi polis koruma da vermiş.

2- süslü sülümanın anonsçusu veyis ateş, yarın Habertürk’ten eşyalarını toplayıp defolup gideceksin. Ancak şunu unutma, patronun, suç ortağın süslü süleyman da gidecek. 

3- anonsçu veyis, hadi bana polis koruması verdiler tahsisli plaka verdiler, ama devletten mercedes araç vermediler. Şimdi seni kıskandım. Sen ne önemli bir adammışsın?

Atatürk'ün Katilleri

4-Önce sizi rezil edeceğim. Sonra deli edeceğim. Hemen sonrasında da cezaevine paket edeceğim. Göreceksiniz. Bir tripoda, bir kameraya yenileceksiniz. Zekaya saygı duymayı öğreneceksiniz.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!