SON DAKİKA

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Konya İl Beyliği Açıldı

Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Konya İl Beyliği düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.

Bu haber 16 Haziran 2021 - 18:22 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Atabey19 Gençlik Kültür Türk Ocakları hız kesmeden il açılışlarını sürdürüyor. Aydın-Didim Ocağının açılışının ardından, Konya il ocağının açılışı ile Türkiye genelinde Ocak sayısını on yediye çıkarttı.

Konya İl Beyliği’nin açılışına Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, farklı şehirlerin İl Başkanları katıldı.  Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Konya İl Beyliği’nin açılışı  Kurucu İl Başkanı Turgay Karabulut’un başkanlığında, vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI’NIN 17’İNCİ İL BEYLİĞİ AÇILDI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra, “YA DEVLET ATATÜRKLEŞECEK, YA ATATÜRKLER DEVLETLEŞECEK” sloganı ile İzmir’de yakılan ilk ocağın ateşi ile yola çıkan Atatürk ~ Atabey19 Türk Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci önemli açıklamalarda bulundu.

KAHVECİ: ”KUŞATILDIK”

”Türk Milletinin kadim devletlerinden Anadolu Selçuklu İmparatorluğu’nun başkenti Konya’yı aramıza katmaktan başta Konya İl Beyimiz Sayın Turgay Karabulut ve değerli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.  

Devletimizi yurtdışında sıkıntıları var. Bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendi söylemiyle ki bunu ben üç senedir söylüyorum: ”Kafkaslardan Ege’ye Akdeniz’den Balkanlar’a kadar kuşatıldık” evet kuşatıldık. Gelmekte olan bir fırtına var. Anadolu toprakları üzerinde uçan uçakların Chemtrail dedikleri kimyasallarla havamız, yere yağmur, kar olarak düştüğü zaman sularımız zehirleniyor. GDO ve GDO’lu besinlerle topraklarımız kanserli hale geldi. 35 ilimizde özellikle İç Anadolu bölgemizdeki illerde patates yetiştiremiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kahveci konuşmasına şu şekilde devam etti;

”2025 yılında Kadim Devletimiz, biz o’yuz. Biz Oğuz Kağan’ı, Ataman Gazi’yi, Atatürk Gazi’yi ve biz onların kurdukları bütün devletlerin kuruluş felsefesini savunuyoruz. O yüzden Kadim Devlet biziz diyoruz. Hep birlikte, birlik ruhuyla korkmadan bu işin frekansı ”Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.” Atatürk ocağıdır. 57 yaşında yarım bırakmış olduğu süreç tamamlanacaktır.

Atatürk'ün Katilleri

Partilerin dönemi bitti. Seçim falan yok. Bundan sonraki mesele Büyük Türk Milletinin büyük meclisinin yeniden Göktürk toyu olarak oluşmasıdır. Biz Atatürk’ün Türkleriyiz. Korktukları Türk biziz. Kimse unutmasın ki Atatürk’te Atatürk’ün Türk’üydü. Bir Atatürk’ten bu kadar korkuluyorsa bir milyon Atatürk’ten bütün dünya korksun. Cihan bizim olsun.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Genel Başkan Kahveci, Konya İl Başkanı Turgay Karabulut’un takdim ettiği plaketi ”Konya hatırası” diyerek aldı ve Genel Başkan Kahveci, Konya İl Beyimiz Sayın Turgay Karabulut’a mazbatasını verdi.

Atatürk ~ Atabey19 Türk Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin önemli açıklamalarını alttaki videodan izleyebilirsiniz.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!