SON DAKİKA

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Aydın-Didim İl Beyliği Açıldı

Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Aydın-Didim İl Beyliği düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.

Bu haber 11 Haziran 2021 - 20:11 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Aydın-Didim İl Beyliği’nin açılışına Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, farklı şehirlerin İl Başkanları katıldı.  Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Aydın-Didim İl Beyliği’nin açılışı  Kurucu İl Başkanı Mehmet Emin Tural’ın başkanlığında, vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI’NIN 16’INCİ İL BEYLİĞİ AÇILDI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra, “YA DEVLET ATATÜRKLEŞECEK, YA ATATÜRKLER DEVLETLEŞECEK” sloganı ile İzmir’de yakılan ilk ocağın ateşi ile yola çıkan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci önemli açıklamalarda bulundu.

KAHVECİ: ”DİDİM’İN YARISI YUNAN İŞGALİ ALTINDA OLAN BİR TOPRAK PARÇASIDIR”

”Didim kendi coğrafi bütünlüğü içerisinde yarısı yunan işgali altında olan bir toprak parçasıdır. Yunan işgalinin devam ettiğinin emareleri ve halk tarafından bilinmesi 2010 yılına kadar gerileyen bir zaman dilimi içerisinde Didim Kaymakamlığı, Aydın Valiliği kendilerine bağlı toprak parçası içerisinde hak iddia etmeyerek Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Misak-ı Mili ve Lozan Anlaşmasında belirtilmiş olan toprak parçalarını aleni ve açıkça işgalini gördükleri halde müdahil olmadılar.” ifadelerini kullandı.

Kahveci konuşmasına şu şekilde devam etti:

”Mustafa Kemal Atatürk’ürk’ün ilk soyadı Atabey’dir. Onun için Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları diyoruz. O soyadını kullanmamıştır. Oyüzden bizim ocağımız Atatürk ocağıdır.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Atatürk'ün Katilleri

Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin önemli açıklamalarını alttaki videodan izleyebilirsiniz.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!