SON DAKİKA

Ankara’da Sağanak Yağış Sele Neden Oldu: Bir Kişi Hayatını Kaybetti

Ankara’da etkili olan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü, bazı ev ve iş yerlerini su bastı. Sağanak nedeniyle su basan binada 1 kişinin cansız bedenine ulaşıldı.

Bu haber 30 Haziran 2022 - 20:23 'de eklendi. Son Güncelleme30 Haziran 2022 - 21:56
Abone ol

Ankara’nın Yenimahalle, Keçiören ve Etimesgut ilçelerinde şiddetli yağış etkili oldu. Sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü, bazı ev ve iş yerlerini su bastı.

Ankara’nın Keçiören ilçesinde sağanak nedeniyle su basan binada 1 kişinin cansız bedenine ulaşıldı.

Ankara Valisi Vasip Şahin, sel nedeniyle 21 yaşında bir gencin hayatını kaybettiğini söyledi.

CADDE VE SOKAKLAR GÖLE DÖNDÜ

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün bugün için sarı uyarı yaptığı iller arasında yer alan Ankara’da akşam saatlerinde sağanak yağış etkili oldu. Özellikle Keçiören, Yenimahalle ve Etimesgut ilçelerinde etkili olan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü. Sürücüler suyla kaplanan yollarda ilerlemekte güçlük çekti. Bazı araçlar suda sürüklendi.

 EV VE İŞ YERLERİNİ SU BASTI

Bazı bölgelerde araçlar yolda kalarak suya gömüldü. Suda sürüklenen bir motosiklet ise çevredeki bazı kişilerin çabası ile son anda kurtarıldı.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Birçok noktada binaların giriş katlarında bulunan ev ve iş yerlerini su bastı. Vatandaşlar, kendi imkanlarıyla suyu boşaltmaya çalışırken, itfaiye ekipleri de su tahliye etmek için çalışma başlattı.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR