SON DAKİKA

AKP’de bir kriz de Balıkesir’de: Belediye Başkanı’na Disiplin

AKP’nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un, ilçe kongre seçimlerinde Milletvekili Sema Kırcı’ya yönelik

Bu haber 03 Ekim 2017 - 8:53 'de eklendi.

AKP’nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un, ilçe kongre seçimlerinde Milletvekili Sema Kırcı’ya yönelik üslubu tepki topladı. AKP, Uğur için disiplin mekanizması işletiyor.

ANKA’dan Besti Karalar’ın haberine göre; AKP’nin il ve ilçe kongreleri devam ederken, Balıkesir’in Burhaniye İlçe kongresinde, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un kongreye görevli olarak katılan Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı’ya yönelik sert eleştiri ve hakarete varan sözleri parti içerisinde tepkiye neden oldu. Uğur için disiplin sürecinin başlatılacağı bilgisi verildi.

Balıkesir Belediye Başkanı hakkında disiplin sürecini başlatan AK Parti, nasıl bir ceza verileceği konusunu ise Bakanlar Kurulu toplantısı ardından bugün toplanması beklenen MYK’de karara bağlayacak. Belediye Başkanı Uğur’un sözlü savunmasına da başvurulacak. Belediye Başkanı Uğur hakkında kınama cezası verileceği hatta ihracının da değerlendirileceği kaydedildi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!