SON DAKİKA

AK Partili İnci’den ‘hakkında iyi yazmasını istediği’ gazeteciye: Seni kötü ederim

Sakarya’nın Hendek İlçesi’ne getirilmesi düşünülen yarı açık cezaeviyle ilgili Hendek Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda bir toplantı yapıldı.

Bu haber 15 Eylül 2017 - 2:55 'de eklendi.
Abone ol

Sakarya’nın Hendek İlçesi’ne getirilmesi düşünülen yarı açık cezaeviyle ilgili Hendek Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda bir toplantı yapıldı. 

Bizim Sakarya Gazetesi’nin haberine göre toplantıya Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, belediye meclis üyeleri, vatandaşlar ile eski AK Parti milletvekilli ve eski Hendek Belediye Başkanı olan Sakarya Kent Konseyi Başkanı Ali İnci katıldı.

Toplantı sonrasında ise meclis toplantı salonu koridorlarında bir saldırı yaşandı. Gazeteci Orhan Topçu’nun üzerine yürüyerek, fiziki saldırıda bulunduğu ifade edilen Ali İnci “Benim hakkımda yazı yazma, seni kötü ederim” dedi. 

Bunun üzerine Topçu, “Ne yapacaksınız beni dövdürtecek misiniz? Siz bir siyasetçisiniz ve ben sizin hakkınızda yazmaya devam edeceğim. Yazılarımla ilgili bir sıkıntınız var ise hukuki yollara başvurun. Susarsam, dilsiz şeytanım. Susmayacağım” sözleriyle İnci’ye karşılık verdi.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Bu sözler sonrasında İnci, “Hendek’te hukuk da mahkeme de belediye de benim” diyerek yeniden Orhan Topçu’nun üzerine yürüdü. Olay, araya girenler sayesinde önlendi.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!