SON DAKİKA

ZEN PIRLANTADA KAMPANYA

Bu haber 09 Ağustos 2017 - 14:25 'de eklendi.

Pırlanta Yüzüklerin Zarafeti
Geçmişten beri kadınların güzelliklerine olan düşkünlüğü bilinmektedir. Kadınlar güzelliklerine güzellik katmak için takılardan yardım almaktadır. Bu takılar her türlü materyalden yapılmasının yanı sıra binlerce modele de sahiptir. Ancak en çok göze çarpan ve hiçbir kadının hayır diyemeyeceği belki de tek takı pırlanta yüzüktür. Pırlanta yüzükler çeşitli fiyata sahip olmakla beraber birçok değişik seçeneğe de sahiptir.

Tektaş Pırlanta YüzükTektaş Pırlanta YüzükTektaş Pırlanta Yüzük
Kadınlar için muhteşem ihtişama sahip olan pırlanta yüzükler tekli ya da birden fazla olarak, seçenekler arasında yerini almıştır. Tekli pırlantaların yanında en çok tercih edilenler arasında üçlü cazibe pırlanta yüzükleri de vardır. Üçlü set biçiminde olan bu takılar kadınların dikkatini fazlasıyla üzerine çekmiştir. Gümüş ya da gold gibi renk seçeneğine sahip olan yüzükler her duruma uyum sağlamaktadır.

Tria Pırlanta YüzükTria Pırlanta YüzükTria Pırlanta Yüzük

Günlük hayatınıza zarafet katacağı gibi şık olan ortamlarda da parlamanızı sağlayacaktır. Birçok modele sahip olan yüzüklerinizi ister ince olarak isterse de kalın olarak tercih edebilirsiniz. Üzerlerin de bulunan pırlantalar sayesinde bu yüzükler parmaklarınızı mükemmel bir zarafete kavuşturacaklardır. Üçlü seçeneğe sahip olan bu yüzüklerin ikisini gold birini gümüş ya da tam tersi olarak ikisini gümüş birini gold seçebilirsiniz.

5 Taş Pırlanta Yüzük 5 Taş Pırlanta Yüzük 5 Taş Pırlanta Yüzük

Hepsini bir arada takabileceğiniz gibi bir ya da ikisini de tercih edebilirsiniz. Gerisi tamamen sizin zevkinize kalmış bir konu. Yüzüklerin üzerindeki pırlantaları isterseniz tam tur, isterse de yarım tur olarak seçebileceğiniz özellikler de mevcuttur. Hem bütçenize hem de zevkinize göre üçlü cazibe yüzüklerden kendinize uygun olanı seçmeniz hiçte zor değildir. Yüzükler belirgin renk yapısıyla ve şekilleriyle tam bir zarafet örneğidir.

Tamtur Pırlanta YüzükTamtur Pırlanta YüzükTamtur Pırlanta Yüzük

Almak istediğiniz yüzüğü öncelikle kafanızda belirlemeniz gerekmektedir. Kafanızda belirlediğiniz yüzüğü seçmek için öncelikle yapmanız gereken nerelerde kullanmak istediğinizi belirlemeniz ve nasıl bir renge sahip yüzük almak istediğinizdir. Belirlediğiniz renkten sonra yapmanız gereken şey seçmek istediğiniz modeldir. Modeli de seçtikten sonra geriye kalan tek şey yüzüğü satın almanızdır.

Üçlü Cazibe YüzükTamtur Üçlü Cazibe YüzükYarımtur Pırlanta Alyans

Kafanızda belirlediğiniz yüzüğü mağazalardan gidip sahip olabilirsiniz ya da kararınız net ise https://www.zenpirlanta.com/ adresinden de sipariş verebilirsiniz. Yüzüğü aldıktan sonra geriye büyük bir zevkle onu kullanmanız kalmaktadır.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Parlamento Haber | Korku yok!