SON DAKİKA

Yeni Atanan Bakan Yardımcısının FETÖ Elebaşı ile Fotoğrafı Çıktı

İYİ Partili Ergün, göreve yeni getirilen Tarım ve Orman Bakanı yardımcılarından Ebubekir Gizligider’in Fethullah Gülen ile çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Ergün, paylaştığı fotoğrafa, “Yeni Tarım Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, hiç de gizli gitmemiş, oldukça aleni gitmiş” notunu düştü.

Bu haber 08 Nisan 2022 - 15:13 'de eklendi.
Abone ol

Resmi Gazete’de yayımlanan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla, Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan 4 bakan yardımcısı görevden alınarak yerine yenileri atandı. Kararla, bakan yardımcılıkları görevine Nihat Pakdil, İbrahim Yumaklı, Veysel Tiryaki ve Ebubekir Gizligider getirildi.

 ‘GİZLİGİDER, OLDUKÇA ALENİ GİTMİŞ’

Göreve getirilenler arasında ise en çok AKP’den 24. Dönem Nevşehir milletvekilliği de yapan Ebubekir Gizligider dikkat çekti. İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergün, Gizligider’in Fethullah Gülen ile çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Gizligider ile Gülen’in yanyana durduğu fotoğrafı paylaşan İYİ Partili Ergün, “Yeni Tarım Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider. Hiç de gizli gitmemiş, oldukça aleni gitmiş” ifadelerini kullandı.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

    BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR